31 maja m.in. w Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, czy Poznaniu odbędą się protesty organizowane przez Prawicę Rzeczypospolitej wymierzone w pomysły „edukacji seksualnej” już od 4 roku życia.

Flaga Prawicy Rzeczypospolitej podczas jednej z manifestacji.
Foto warszawa.prawicarzeczypospolitej.org

Pod hasłem „Ręce precz od naszych dzieci !!! – ogólnopolski protest, obrony dzieci przed szerzeniem demoralizacji w szkole” organizacje prawicowe, rodzice i inni chętni ludzie będą protestować przeciwko takim projektom.

Jak informują organizatorzy: „W dniu 22 kwietnia br. w siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyła się konferencja zorganizowana przez PAN, dwa polskie ministerstwa, agendę ONZ ds. Rozwoju oraz polskie biuro Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Konferencja poświęcona była prezentacji „standardów edukacji seksualnej w Europie”. Podczas Konferencji w PAN ustalono, że:
– dzieci powinny być poddane edukacji seksualnej już przed czwartym rokiem życia;
– między 9. a 12. rokiem życia dziecko powinno nauczyć się „skutecznie stosować prezerwatywy i środki antykoncepcyjne w przyszłości” oraz powinno umieć „brać odpowiedzialność za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”;
– miedzy 12. a 15. rokiem życia dziecko powinno potrafić samo zaopatrywać się w antykoncepcję;
– powyżej 15. roku życia można dziecku dodatkowo wpoić „krytyczne podejście do norm kulturowych/religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”.

  Taka „edukacja” jest brutalną ingerencją w psychikę dzieci, naruszeniem norm moralnych, kulturowych i obyczajowych. Nie chcemy wprowadzania obłędnych, lewackich pomysłów na polski grunt.