Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons

Kandydat na prezydenta RP – Janusz Palikot odwiedził Piłę. Na spotkanie przyszli m.in przedstawiciele miejscowego koła Młodzieży Wszechpolskiej. Wręczyli Januszowi Palikotowi oryginalny prezent. Wieniec żałobny.

Przedstawiciel Młodzieży Wszechpolskiej, podszedł do Palikota z wieńcem „Ostatnie pożegnanie Twojego Ruchu”. Kandydat na prezydenta stwierdził, że przyjmie kwiaty ale jednocześnie poprosił narodowca o to by wziął wyborczą pocztówkę. Ten zgodził się a następnie ofiarował wieniec mówiąc:

Z okazji tego, że pana klub się sypie, tutaj przekazuję panu kwiaty „Ostatnie pożegnanie Twojego Ruchu”.

Lider chylącej się ku upadkowi partii podziękował ale w kontekście końca swojej formacji stwierdził, że to:

Próżne nadzieje.

Czy próżne, okaże się wkrótce ale już dziś należy pogratulować pilskim narodowcom pomysłowości.

3 KOMENTARZE

  1. Nie ciesz się dziadku z cudzegu upadku 🙂 Palikot porwał wielu ludzi, może TR się rozpadnie, ale karierę polityczną nadal rozwijają ludzie, których wylansował. Bardzo dobry polityk Robert Biedroń, cieszy się ogromnym szacunkiem ludzi za swoją postawę i światopogląd, za skromność i mądrość. Bardzo chwalona jest również Ania Grodzka. Andrzej Rozenek tez przyjemni politycy bardzo pozytywnie nastawieni do potrzeb społecznych i rozwoju państwa. I wielu innych. Fakt, że w partii jest wielu mądrych ludzi, że partia miała błyskawiczny rozwój, porwała ludzi, a następnie zaczęto robić na nią nagonkę medialną, mówi tylko o tym, że każda dobra inicjatywa ma wrogów, zepsutych ideologią ludzi, Poza tym, Palikot sam zarządzał, finansował partie i popełniał błędy, Ale na pewno nie chciał źle dla Polski, a chyba o to chodzi. Pierwsza partia równościowa, rozumu i postępu, a nie zabobonów i poniżenia i wrogości. Tak ja to odbieram.

  2. Przecież ten Palikut cały kandyduje by odebrać ten 1 % wolnościowcom i antysystemowcom taki ma jak Marian , Paweł , Janusz Korwin . To cała jego pierd… rola w tej układance . On nie ma wygrać i wie że nie wygra .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here