Foto: YouTube,com

Jacek Jaśkowiak pełniący funkcję prezydenta Poznania udzielił wywiadu izraelskiemu “The Jerusalem Post”. Wykorzystał tę okazję do obrzygania Polski i Polaków.

W Izraelu zorganizowano kolejną już Konferencję Prezydentów Miast. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przy tej okazji wypowiedział się dla izraelskich mediów. Na ich łamach skrytykował nowelę ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

W rozmowie z “The Jerusalem Post” Jaśkowiak nazwał nowelizację “trudną do zaakceptowania”. Dodał również, że wprowadzanie kar za fałszowanie polskiej historii jest błędem, a nowe prawo skutkować będzie pogorszeniem relacji z Izraelem, Ukrainą i Stanami Zjednoczonymi.

Teraz odkrywamy historię dzięki nowym książkom i filmom, dowiadujemy się, że Polacy byli nie tylko bohaterami. Niektórzy pomagali nazistom – powiedział Jaśkowiak, komentując postawy Polaków podczas II wojny światowej.

Jaśkowiak znany jest ze swego uwielbienia dla pederastów i z chęci sprowadzania tzw. “uchodźców”.

4 KOMENTARZE

 1. Mówiąc o Polakach ktorzy zle czynili Żydom, nie wolno pomijać Żydow, torturujących Polskich Bohaterow w latach 40. i 50., będąc gorliwymi funkcjonariuszami SB. Nalezy to mowic w jednym, złożonym zdaniu…
  Prawda wychodzi na jaw. I bardzo dobrze! Dowiadujemy się o wielu przekłamaniach zarówno jednej, jak i drugiej strony. Ale polski polityk plujący na swój Kraj i gloryfikujacy tzw narod wybrany, to zwyczajna kanalia…

  0

  0
 2. Anna ty masz chyba zbyt antypolskie podejście z winy niepolskiej krwi lub wyprany mózg.
  Polskości nie trzeba się wstydzić i nie trzeba mówić niczego co inni nam karzą.
  Bądź dumna z bycia Polką lub oddaj paszport itd i jedz tam gdzie fałszują historie i plują na Polskę

  1

  0
 3. Pytam się od lat,dlaczego nie mówi się o morderstwach żydów na Polakach podczas drugiej wojny światowej,i po jej zakończeniu??
  Ten prezydent,jak i ta co wszędzie onr widzi,wypowiedź powyżej czyli Anna to nic innego jak ciemnogród lub zydostan we krwi z dziada pradziada.
  Ale to nie Polacy mieli problem kiedykolwiek by widzieć jednostki,które kolaborowały z niemcami,lecz tacy jak wy i żydzi mieli problem by przyznać się do mordowania polskiego narodu wraz z ruskimi i niemcami oraz ukraińcami.
  I pieprzyć ich prawdy bo tak chcą;my musimy zacząć mówić jak było naprawdę a nie fałszować.

  Jedwabne
  Brak ekshumacji do dziś,bo żyd się nie zgodził.
  A dlaczego?
  Bo tam nie ma więcej jak 160-180 osób.
  A nie jak przychlast antypolski groos twierdzi o liczbie wziętej z kosmosu na potrzeby żydowskiego bydła,które wszędzie widzi winnych ale nie u siebie.
  Są świadkowie nawet i w USA ,ale dla grossa który tez tam przebywa to kłamcy a jego są prawdziwi, tylko 99% nikt nie widział i z nimi nie rozmawiał.

  Ty aneczko masz błędne myślenie.
  I dobrze ktoś napisał
  Pełniący obowiązki a nie jak ty sobie chcesz legalny.
  Twoja wypowiedz brzmi jak egzamin do łóżka pana pełniącego obowiązki prezydenta poznania

  2

  0
 4. Pełniący obowiązki?… legalny prezydent Poznania, a nie “pełniący obowiązki”. No i jedynym mankamentem jego wypowiedzi jest chyba wyłącznie to, że nie był zbyt odkrywczy – źródła historyczne mówią zarówno o wielu Polakach pomagający Żydom, jak i wielu, którzy Żydów wydawali albo i nawet mordowali. Poparcie dla Polski nie jest jednoznaczne z zakłamywaniem historii i udawaniem, że pewne rzeczy nie miały miejsca… artykuł napisany chyba przez pryszczatego siódmoklasistę marzącego o wstąpieniu do ONR-u

  1

  3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.