Prezydent Wrocławia od dawna znany jest z bratania się z komunistycznymi szumowinami i niechęci do środowisk patriotycznych, narodowych. Tym razem Dutkiewiczowi puściły wszelkie hamulce.

Pot jest rzeczą ludzką, jak się człowiek poci, to potem cuchnie. Tylko, że cywilizowani ludzie się myją. Społeczeństwa powinny obmywać się z nacjonalizmu. Szczęśliwie najbardziej wstrętny akt rasizmu i nacjonalizmu, który zdarzył się we Wrocławiu, został bardzo przykładnie ukarany – stwierdził Dutkiewicz podczas spotkania z twitterowiczami.

W ostatnim zdaniu prezydentowi Wrocławia chodziło oczywiście o karę 10 miesięcy pozbawienia wolności dla Piotra Rybaka z Ruchu Oburzonych, który przed wrocławskim ratuszem spalił kukłę Żyda.

Nienawidzę pie****nych nacjonalistów – dodał prezydent Wrocławia.

6 KOMENTARZE

 1. Żałosne indywiduum bez krzty kultury kompromitujące stolicę Dolnego Śląska. Dobrze, że to coś znika ze sceny samorządowej i nie będzie już prezydentem miasta.

  1

  0
 2. Pan Dutkiewicz kolejny raz odkrył karty i twarz…
  Wrocław już nie jest polski, już dawno…
  Ja tylko czekam, przed którą Wigilią stanie na Rynku wrocławskim choinka na wzór brukselskiej, czy paryskiej, bo to tylko kwestia czasu…
  Żydownia – jak jemioła 🙁
  Szabes-gojowska swołocz zdradziecka na wszelkich stanowiskach, aż do Sołtysa, na sam dół…
  Pan Dutkiewicz chyba dokładnie wiedział, DO CZEGO tak naprawdę ma posłużyć ten rzekomo bezużyteczny teraz gigant “olimpijski”, na czerwono oświetlony, gdy przejeżdża się mostem Redzińskim… Pobudowali już nasze własne obozy FEMA…
  A polskie drzewo już leży na glebie… Już go nie widać spod jemioły 🙁

  9

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.