“To zwykły hochsztapler urodzony za pieniądze wielkich korporacji i osobiście pana Sorosa”.

“Dziwię się ludziom, w tym swoim znajomym na FB, że traktują Ryszarda Petru poważnie” – napisał politolog prof. Radosław Zenderowski na swoim profilu na Facebooku.

“To zwykły hochsztapler urodzony za pieniądze wielkich korporacji i osobiście pana Sorosa. Typowa wydmuszka polityczna, którą byłby w stanie prześwietlić student II roku politologii, gdyby nie reformy edukacji podążające za instrukcjami pewnego środowiska, z którym p. Soros jest blisko związany” – napisał nie bez złośliwości prof. Zenderowski.

Dalej naukowiec ocenia lidera Nowoczesnej jeszcze ostrzej:

“Petru to wydmuszka i idiota polityczny, jego zaplecze jest jeszcze bardziej nadmuchane i idę o zakład, że 99,9% obywateli, którzy ich poparli w życiu nie tylko nie mieli z nimi do czynienia, ale o powstaniu tej partii dowiedzieli się na kilka dni przed wyborami” – napisał politolog.

DK/Stefczyk.info/KRESY.PL

5 KOMENTARZE

 1. Wieszyć się nie chce że mamy tylu zdebilałych Polaków ,jak można głosować na takiego człowieka .Czy wy sobie nie zdajecie sprawy że on was w minutę sprzeda Merkel i reszcie tej czerwonej zarazie Brukselskiej

  14

  1
 2. Oj wyborco do pięt nie dorastasz poseł Pawłowicz ona oddana jest dla kraju a to dopiero prof.R.Zenderowskiemu .Ale nie dziwię sie twój idol wydmuszka i polityczny idiota to jedno.Dobrego dnia życzę.

  83

  6
 3. Bez Urazy ale ten pożal się boże profesor to cymbał celowo napisałem z małej bo jest profesorem pokroju krystyny pawłowicz .

  0

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.