niezalezna.pl
niezalezna.pl

Portal Niezalezna.pl opublikował tekst o porozumieniu Platformy Obywatelskiej i Janusza Korwina-Mikke. “Informacja” ma charakter sensacji, którą “ujawniają”, lecz w rzeczywistości jest to oficjalne stanowisko.. sprzed 13. lat!

Tekst może być kontrą do słów Michała Kamińskiego w Radiu ZET, który na antenie radia straszył słuchaczy koalicją Jarosława Kaczyńskiego z liderem Nowej Prawicy. Gdy szefem Unii Polityki Realnej był Janusz Korwin-Mikke, zawarł on porozumienie wyborcze z PO. Problem w tym, że jeszcze kilka lat temu Platforma uchodziła za partię liberalną. Obecnie jedynie może się takową tytułować, jednak ze względu na wprowadzone ustawy oraz prowadzoną politykę można śmiało zaliczyć ją w poczet euro-socjalistycznej gromady.

Nie dziwi więc, że liberalna UPR poparła PO w tamtym czasie. Redaktorzy Niezależnej używają jednak dumnego określenia Ujawniamy główne założenia tego dokumentu.

Widać na końcówce kampanii wyborczej rzuca się najniższe nawet chwyty, by uderzyć w konkurencję i odebrać jej elektorat. Na pozytywne zakończenie zwróćmy jeszcze uwagę, że Niezależna jako jedno ze źródeł podaje.. Niezależną!

screen z niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.