źródło zdjęcia: vod.gazetapolska.p
źródło zdjęcia: vod.gazetapolska.p
źródło zdjęcia: vod.gazetapolska.p

„Prosimy tylko o wolny wybór w sprawie edukacji naszych dzieci” – apelowała w dramatyczny sposób Karolina Elbanowska ze Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców. Na nic zdały się prośby i 300 tys. podpisów, koalicja PO-PSL odrzuciła projekt zakładający brak obowiązku szkolnego dla sześciolatków.

Pod projektem, według którego to rodzice mają decydować, w jakim wieku chcą posłać dziecko do szkoły – sześciu czy siedmiu lat – podpisało się ok. 300 tys. osób. Partia, która ma w swej nazwie obywatelskość postanowiła odrzucić projekt.

Przed głosowaniem nad projektem obywatelskim z mównicy sejmowej do Ewy Kopacz apelowała Karolina Elbanowska ze Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców. „Prosimy o jeden mały kompromis, prosimy tylko o wolny wybór w sprawie edukacji naszych dzieci” – apelowała Elbanowska.

„Proszę panią dzisiaj jako pierwszą premier kobietę od wielu lat, można powiedzieć w przeddzień Dnia Kobiet, proszę uszanować nas – matki. Chcemy tylko i wyłącznie spokojnie pracować i być spokojne o nasze dzieci” – przekonywała Elbanowska.

źródło: niezalezna.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here