Konstrukcja na placu Zbawiciela w Warszawie. Foto: Wikimedia Commons

Prymitywni sadyści w policyjnych mundurach kolejny raz pokazują swoją twarz na Placu Zbawiciela. – moje spojrzenie na wczorajsze zdarzenia spod resztek tęczy.

Foto: Wikimedia Commons

Nie miałem możliwości wzięcia udziału w tym proteście albowiem musiałem dopełnić formalności rejestracyjnych listy KWW Ruch Narodowy w Wielkopolsce. Ale całkowicie się solidaryzuje z moimi kolegami. I napiszę tu bez ogródek. To co widzę na filmach i zdjęciach to kolejny przykład jak bydło w policyjnych mundurach (brukające symbole narodowe i godła na swoich mundurach) naśladuje swoich poprzedników z ZOMO. To co zobaczyłem to prymitywizm, chamstwo, zbydlęcenie brutalnych troglodytów, którzy nie są żadną Policją ale zwykłym prymitywnym komandem w typie SB czy SS. Tak jesteście dokładnie tacy sami. Służalczy, pozbawieni zasad i prymitywnie brutalni. Normalny człowiek winien się wami brzydzić i ja to robię. Kiedy macie bronic normalnych ludzi przed przestępcami to jakoś nie potraficie nic zrobić, kiedy macie rozpędzić bandy lewackich anarchistów okupujących budynki to drżycie ze strachu, kiedy macie bronic mienia niszczonego przez bandy wandali to was nie ma. Umiecie tylko prowokować, rozpędzać pokojowe demonstracje i pastwić się nad bezbronnymi, co przeszkadza wam wyłudzać swoje pensje z ich podatków. W innych wypadkach nie umiecie wypełniać swoich obowiązków. Zapraszam, możecie mnie aresztować. Ktoś musi wam powiedzieć prawdę w oczy. Ale nie martwcie, każdy z Was otrzyma swą zapłatę.

1 KOMENTARZ

  1. Wg mnie to zbyt delikatnie się z nimi obeszli. Co to ma znaczyć, że pojedynczo wyprowadzali tych co w budowie przeszkadzali? Gazem towarzycho potraktować i byłoby po problemie. Sami by się rozpierzchli. Hołota zamiast uczciwej pracy się chwycić to wymyśliła sobie, że jej tęcza przeszkadza i rondo będzie okupować. W d…. się już poprzewracało!

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.