Robienie zakupów w supermarketach, to chyba najwygodniejszy sposób na zakupy dla większości Polaków. W jednym dużym sklepie możemy znaleźć wszystko co jest nam potrzebne. Jednak zakupy w supermarketach mają jeszcze jedną zaletę. Tą zaletą są częste promocje. Jeśli wiemy, które produkty są w promocji w czasie naszych zakupów, może to nam pomóc zaoszczędzić. Przecież każdy z nas lubi, kiedy na zakupy może wydać nie co mniej niż przewidywał. Niezbędną pomocą w planowaniu zakupów tak, aby móc skorzystać z jak największej liczby promocji, jest aplikacja Moja Gazetka.

 

Dzięki aplikacji Moja Gazetka możemy przeglądać gazetki promocyjne, najnowsze oferty sklepów oraz aktualne promocje i kupony z wszystkich naszych ulubionych supermarketów. Codzienna aktualizacja aplikacji pozwoli nam być na bieżąco z każdą ofertą, która nas interesuje. Dzięki niej możemy zapoznać się z ponad 600 gazetkami każdego miesiąca. Aplikacja ma dwie podstawowe zalety. Po pierwsze jest całkowicie darmowa. Po drugie możemy ją spersonalizować tak, aby była taka jak lubimy i dopasowana do naszych potrzeb.

Oprócz tych dwóch podstawowych funkcji, aplikacja  https://mojagazetka.com posiada ich jeszcze wiele. Dzięki temu staje się bardzo przydatnych w codziennym użytkowaniu a przy tym prosta w obsłudze. Znajdziemy tu takie udogodnienia jak:

  • Kategorie. Znajduje się tu ponad 80 sklepów w 12 kategoriach. Dzięki nim szybko i łatwo możemy znaleźć interesujący nas sklep. Mamy tu między innymi takie kategorie jak: spożywcza, drogerie, budowlana, odzieżowa, obuwnicza, motoryzacyjna, RTV AGD, meble oraz restauracje typu fast food. Przy tak dużym wyborze kategorii każdy może znaleźć tą, która w danym momencie jest mu najbardziej potrzebna.
  • Cztery platformy. Aplikacja działa na czterech platformach. Są to: IOS, Android, Windows Phone i BlackBerry.
  • Geolokalizacja. Wprowadzenie swojej lokalizacji do systemu pozwala otrzymywać gazetki, które dotyczą konkretnie regionu, na którym obecnie się znajdujemy.
  • Ulubione sklepy. Opcja ta daje nam możliwość zaznaczenia naszych ulubionych sklepów. Jednocześnie jeśli nie przepadamy za jakimś sklepem, bądź po prostu nie ma go w naszej okolicy, możemy wyłączyć powiadomienia z nim związane.
  • Zapis wybranych stron. Jeśli zainteresują nas jakieś szczególne gazetki, istnieje możliwość ich zapisania. Dzięki tej opcji możemy wrócić do nich później, nawet jeśli nie mamy połączenia z internetem.
  • Ekologiczna i zawsze na czas. Przez korzystanie z gazetek w wersji elektronicznej zużywamy mniej papieru potrzebnego do ich wyprodukowania. Jednocześnie zawsze w swoim telefonie mamy gazetki z aktualnymi promocjami. Nie musimy ich szukać w skrzynkach pocztowych bądź sklepach.
  • Karty lojalnościowe. W aplikacji możemy zapisać nasze karty lojalnościowe. W tej formie mamy je zawsze przy sobie. Nie musimy pamiętać o zabieraniu wszystkich plastikowych kart do sklepów, w których planujemy zrobić zakupy.
  • Powiadomienia o nowych gazetkach. Opcja powiadomień o nowych gazetkach pozwala nam być zawsze na bieżąco z wszystkimi promocjami. Jest to szczególnie przydatna opcja w miejscach, gdzie produkty promocyjne są wykupywane niezwykle szybko.
  • Funkcja wyszukiwania produktu. Dzięki tej opcji mamy możliwość sprawdzenia czy produkt, który nas interesuje jest aktualnie w promocji, w sklepie, w którym planujemy zrobić zakupy.
  • Dni handlowe. Używając tej opcji możemy sprawdzić czy w najbliższy weekend będziemy mogli zrobić zakupy w naszym ulubionym sklepie. Pozwala nam to dobrze zaplanować czas i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek związanych z niedzielami bez handlu.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.