Nielegalny imigrant z Gambii został aresztowany pod zarzutem podejrzenia o gwałt i morderstwo 25-letniej Amerykanki, która studiowała w Wiedniu.

Nielegalny imigrant z Gambii był znany policji, już wcześniej dokonał gwałtu na nieletniej dziewczynce w Niemczech. W Wiedniu ukrywał się przed deportacją. Lauren Mann, 25-letnia studentka postanowiła przygarnąć 24-letniego imigranta do swojej kawalerki.

O śmierci dziewczyny służby dowiedziały się dopiero, gdy zaniepokojony pracodawca poinformował policję. Studentka od kilku dni nie przychodziła do pracy, nie powiadomiła o swojej nieobecności, ani nie odbierała telefonu, co nigdy się nie zdarzyło.

Podejrzanym jest 24-letni Abdou I., który został już zatrzymany przez policję. Rzecznik Austriackiej Prokuratury, Nina Bussek powiedziała w rozmowie z Daily Mail Online, że podejrzany został aresztowany w Szwajcarii. Austria będzie żądać ekstradycji – na chwilę obecną nie ma więcej szczegółów.

Aresztowanie jest poparte konkretnymi dowodami, ale nie mogę powiedzieć nic więcej, ponieważ jest to częścią trwającego dochodzenia – mówi Bussek.

Znajomi i sąsiedzi wykluczają samobójstwo. Dziewczyna była uzdolniona i chciała się uczyć. Uczyła się grać na fortepianie, była miłośniczą sztuki, literatury i muzyki.

 dailymail.co.uk/DK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.