Rosyjski prezydent Władimir Putin w trakcie rozmowy z zagranicznymi mediami ostrzegł przed groźbą wybuchu wojny.

„Zagrożenie irańskie nie istnieje, ale system obrony przeciwrakietowej NATO jest właśnie budowany w Europie” – powiedział Putin.

„Oznacza to, że mieliśmy rację, gdy mówiliśmy, że ich intencje nie są prawdziwe, oni nie są otwarci na nas. Żeby usprawiedliwić budowę tego sytemu, straszą zagrożeniem ze strony Iranu. Raz jeszcze nas okłamali” – dodał.

„W tym momencie system obrony rakietowej już funkcjonuje i używa rakiet, które są montowane w kapsułach z rakiet dalekiego zasięgu typu Tomahawk. Więc system jest zaopatrzony w rakiety, które mogą dolecieć na odległość 500 km w głąb lądu. Jednak wiemy też, że technologia ta staje się coraz bardziej zaawansowana, a my nawet wiemy dokładnie, w którym roku USA będzie miało do dyspozycji nowe rakiety, których zasięg zwiększy się do 1000 km i więcej. W tym momencie system ten staje się bezpośrednim zagrożeniem dla rosyjskiego potencjału nuklearnego”.

„I oni opowiadają bajki, które wy (dziennikarze – red.) kupujecie i rozpowiadacie o nich w waszych krajach waszym obywatelom. Nie czujecie nadchodzącego niebezpieczeństwa i to mnie martwi. Jak możecie nie rozumieć, że świat kieruje się na drogę, z której nie ma powrotu, podczas gdy wszyscy mówią, że jest w porządku”.

mn

5 KOMENTARZE

 1. Jakiej wojny?Przeciez to nie nasza wojna tylko amerykanskich pitt bullow na naszej ziemi.Jak zwykle amerykanie traktuja nas ,nasze zycie,krew itd jak papier toaletowy.Oni wysla nam papier ,dupe nami podetra ,inni nas ustrzela ,amerykanie splukaja wode i znow nastanie cisza…i zaczna sie bratanki.Ja pierdole czy chociaz raz w zyciu Polska moglabyc Polska i nie wpieprzac sie w cudze zwady.Czym nas karmia w tych mediach,tylko zastraszaja i podrzegaja tak bedzie lepiej ,my z naszym amerykanskim sojusznikiem …a w dupe se wsadzcie tego amerykanskiego sojusznika nie wstyd wam polacy ze wszystcy moga do usa wjezdzac tylko nie my,ze musimy zapierdalac za granica na zmywakach czy budowach po studiach jak w chinach tylko za miske kartofli .Jak amerykanie i wszystkie inne kraje smieja sie z Polski,bo ta jak choragiewka na wietrze tylko co kilka lat pod inna swinska partia i szyldem POLSKA DLA POLAKOW

  0

  0
  • Zgadza się. To Polak, jakich nam teraz brakuje. Wszyscy Polacy powinni go poznać. Aleksander Jabłonowski. Niech Bóg ma go w swojej opiece. Działajmy razem z nim !

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.