Radio Zet opublikowało na swojej stronie ranking TOP AFER: Największe afery 2014. Wśród tych wybranych przez redakcję próżno szukać kradzieży pieniędzy z OFE czy zatrzymania dziennikarzy w siedzibie PKW. Napiętnowano jednak zbrodniczą konsumpcję sałatki przez posłankę Pawłowicz.

Zestawienie afer według Radia Zet przedstawia się następująco: zatrzymanie prezesa PZPS, afera z liczeniem głosów w wyborach samorządowych, afera podsłuchowa, afera madrycka, afera z Protasiewiczem na lotnisku no i sławna afera sałatkowa. Próżno na liście szukać kradzieży pieniędzy z OFE, afery zegarkowej Nowaka, dziwnej amnezji prezydenta przed sądem, zatrzymania dziennikarzy w siedzibie PKW, próby bandyckiego sprzedania polskich lasów i wielu wielu innych afer.

Jak widać pseudo dziennikarze z Radia bZdET mają inne priorytety i inną hierarchię ważności afer. Proponuję w takim razie państwu by zmienić medium z radia Zet np. na Fakt lub Super Express. Tam wasza wrażliwość z pewnością przypadnie szefom do gustu i zrobicie zawrotną karierę. Ale na Boga, zgrajo parodystów nie aspirujcie do miana poważnych dziennikarzy bo wzbudzacie jedynie uśmiech politowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.