Radio Zet opublikowało na swojej stronie ranking TOP AFER: Największe afery 2014. Wśród tych wybranych przez redakcję próżno szukać kradzieży pieniędzy z OFE czy zatrzymania dziennikarzy w siedzibie PKW. Napiętnowano jednak zbrodniczą konsumpcję sałatki przez posłankę Pawłowicz.

Zestawienie afer według Radia Zet przedstawia się następująco: zatrzymanie prezesa PZPS, afera z liczeniem głosów w wyborach samorządowych, afera podsłuchowa, afera madrycka, afera z Protasiewiczem na lotnisku no i sławna afera sałatkowa. Próżno na liście szukać kradzieży pieniędzy z OFE, afery zegarkowej Nowaka, dziwnej amnezji prezydenta przed sądem, zatrzymania dziennikarzy w siedzibie PKW, próby bandyckiego sprzedania polskich lasów i wielu wielu innych afer.

Jak widać pseudo dziennikarze z Radia bZdET mają inne priorytety i inną hierarchię ważności afer. Proponuję w takim razie państwu by zmienić medium z radia Zet np. na Fakt lub Super Express. Tam wasza wrażliwość z pewnością przypadnie szefom do gustu i zrobicie zawrotną karierę. Ale na Boga, zgrajo parodystów nie aspirujcie do miana poważnych dziennikarzy bo wzbudzacie jedynie uśmiech politowania.