Rafał Trzaskowski

Każdy polityk w teorii powinien świecić przykładem. Wykazywać się znajomością nie tylko w swojej dziedzinie, ale również robić wszystko dla dobra kraju. Okazuje się jednak, że niektórzy nie zawsze zachowują się tak jak powinni. Wielu z nas widziało jak politycy na oczach wszystkich ośmieszali się co często kończyło się całkowitym przekreśleniem autorytetu. Tym razem Rafał Trzaskowski opublikował w sieci film, który z pewnością bardzo niekorzystnie wpłynie na jego wizerunek.

Rafał Trzaskowski królem mediów społecznościowych?

Do tej pory Instagram, Twitter czy Facebook były dla polityka miejscem w którym mógł dzielić się z obywatelami swoimi planami i przemyśleniami w związku z rozwojem Warszawy oraz całej Polski. W czasie kampanii prezydenckiej bardzo często Rafał Trzaskowski rozmawiał w ten sposób z wyborcami, a nawet prowadził wideo na żywo. Dziś zainteresowanie politykiem nieco spadło, jednak ten nadal publikuje wiadomości skierowane głównie do mieszkańców Warszawy.

Nikt nie spodziewał się, że na jego profilu może pojawić się takie nagranie. Jedna chwila sprawiła, że internauci przecierali oczy ze zdumienia. Ponadto, osoby, które nigdy nie darzyły go sympatią publicznie go wyśmiały. Bowiem, Rafał Trzaskowski właśnie dziś udostępnił wpis w którym życzy wszystkim „Udanej niedzieli!” oraz dodał do niego nietypowy film.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.