Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak otwarcie deklaruje swoje poglądy religijne. Kościół jest dla niego bardzo ważną strukturą społeczną, która powinna być w Polsce miejscem łączącym ludzi. Polityk podkreślał, że stara się żyć w zgodzie z zasadami kościoła i nie sprzeciwiać się woli Bożej. Nic dziwnego więc, że mężczyzna swój związek przypieczętował ślubem. Jednak kilka miesięcy po tym sieć obiegła wieść, która bardzo pogrążyła polityka.

Krzysztof Bosak długo skrywał to w tajemnicy

Polityk bardzo często podczas swoich wypowiedzi poruszał kwestie wiary i kościoła katolickiego. Zarówno podczas kampanii wyborczej, jak i tuż po niej chętnie wypowiadał się o tym w co wierzy i jak chciałby żeby wyglądała Polska. Jego zdaniem „obowiązującą religią i źródłem prawa powinno być chrześcijaństwo”. Ponadto, niejednokrotnie Krzysztof Bosak zaznaczył, że należałoby zmienić konstytucję, tak aby wiadomo było, że małżeństwo to związek oparty na miłości kobiety i mężczyzny, który służy prokreacji. Polityk oficjalnie informował o tym, że osoby LGBT należałoby wykluczyć, a aborcji zakazać. Tym bardziej wiele osób jest zszokowanych ostatnią informacją, która ujrzała światło dzienne.

Krzysztof Bosak 8 lutego pochwalił się szczęśliwą informacją w mediach społecznościowych. Polityk właśnie w tym dniu poślubił swoją ukochaną Karinę. Zdecydował się nie informować o tym opinii publicznej ze względu na to, że zakochani pragnęli zachować prywatny charakter wydarzenia. Tuż po tym nieco bliżej przedstawił swoją małżonkę. Okazuje się, że kobieta pochodzi ze Szczecina, jednak od wielu lat mieszka w Warszawie. Karina Bosak pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris, gdzie prowadzi projekt Centrum Wolności Religijnej. Na koniec swojego wpisu polityk prosi o modlitwę za nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.