foto: Facebook.com/pn
foto: Facebook.com/pn
foto: Facebook.com/pn

Prezydent Słupska Robert Biedroń chce, aby dzieci w przedszkolach musiały czytać książkę promującą homoseksualizm Justina Richardsona i Petera Parnella “Z Tango jest nas troje” – informuje tygodnik „Polska Niepodległa”

Książka przedstawia historię pary pingwinów samców, wspólnie wychowujących pisklę. Tworzyli oni przez 6 lat związek homoseksualny, po czym podrzucono im jajo do wysiadywania.

Warte odnotowania jest również to, iż Robert Biedroń prowadził w przeszłości wydawnictwo, które wydało wspomnianą książkę w Polsce!

To publikacja jawnie promująca i propagująca zachowania homoseksualne, a także związki jednopłciowe. Pod hasłem “tolerancji” i “otwartości na inność” próbuje się w bezpardonowy sposób dokonać przewartościowania i zmiany myślenia młodych ludzi – przekonuje radna PiS Anna Mrowińska na antenie Radia Słupsk.

źródło: Radio Słupsk / Polska Niepodległa

8 KOMENTARZE

 1. Jest dla biedronia ratunek. Wystarczy aby do 4 liter wlozyl sobie rozgrzana lokowke i poczekal az zaskwierczy. Od razu przejdzie mu ochota na pedalowanie.

  0

  1
 2. a kto pisał ten artykuł??? Jakiś zakamuflowany homoseksualista, który publicznie się nie przyznaje do swojego zboczenia i zazdrości Biedroniowi???

  0

  0
 3. „próbuje się w bezpardonowy sposób dokonać przewartościowania i zmiany myślenia młodych ludzi ” Anna Mrówińska miała na myśli to co zrobił w Polsce kościół katolicki chyba, a nie tą książeczkę. Edukacja do niczego nie zmusza. uświadamia, że są takie pary i związki, to nie patologia, przed którą trzeba chronić dzieci. To informacja, że są inni ludzie, których trzeba szanować.

  1

  0
  • no wlasnie pomiedzy „trzeba szanowac” a „trzeba polubic” jest ogromna przepasc! a dzieciaki w przedszkolu chlona jak gabki i nie znaja pojecia asertyzmu. Staremu ciezko pogodzic sie z mysla ze musi szanowac kolesi ktorzy sobie nawzajem wsadzaja czlonka w dupe, a co dopiero dziecko ?! przepraszam wszystkich gejow za brak polskich liter.

   0

   1
  • za to biedroń ZMUSZA – do czytania narazie… Onaniści też są i co też się mają dzieci o nich uczyć w przedszkolach i oddawać szacunek?? Idź się leczyć człowieku.

   0

   1
 4. czyli „ludu Słupska szykuj dupska” w praktyce. Już mu łatanie dziur w dachach szkół przestaje wystarczać.

  0

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.