Okhlobystin foto: queerussia.info

Te szokujące słowa, rosyjski aktor, Iwan Ochlobystin wypowiedział podczas publicznego wystąpienia w Nowosybirsku, gdy został  zapytany o swój stosunek do parad homoseksualistów.

„Powpychał bym ich wszystkich żywcem do pieca. To Sodoma i Gomora, jako człowiek wierzący nie mogę odnosić się do tego obojętnie, oni stanowią ogromne zagrożenie dla moich dzieci! Nie chcę, by moje dzieci uznały, że pedały to coś normalnego. To błękitny faszyzm! Jeśli człowiek nie może wybrać odpowiadającej sobie osoby płci przeciwnej dla rozmnożenia, to jest to jawna oznaka psychicznej anomalii, znaczy, tych ludzi trzeba pozbawić prawa wyborczego”.

Do pieca Ochlobystin zasugerował też aby posłać moskiewskich dziennikarzy zadających się ze zboczeńcami i propagujących homoseksualny styl życia w Rosji.

Ochlobystin oskarżył również państwa zachodnie, że rządzą w nich podwójne standardy i rozpusta, oraz przypomniał, jaka dyscyplina panowała u niego w domu gdy był dzieckiem. W czasie rozmowy Ochlobystin wspomniał takze o okresie, gdy był prawosławnym popem. Przyznał, że wprowadzający go w kapłaństwo, chwalił jego postępy w tej dziedzinie, twierdząc że wierni wychodzili po spotkaniach z nim podniesieni na duchu, jednak ostatecznie porzucił kapłaństwo z powodu utraty powołania.

na podstawie: konserwatyzm.pl / queerussia.info