Ruch Narodowy przekonuje, że konieczne jest postawienie muru na granicy polsko-ukraińskiej. Na wiosnę imigranci chcą przedostać się nowym szlakiem na Zachód.

Organizacje powiązane z Georgem Sorosem sponsorują mapki dla imigrantów wytyczające najbezpieczniejsze szlaki, którymi można dostać się do Europy Zachodniej, wśród jednej z map – trasa prowadzi przez Ukrainę i Polskę, dalej do Niemiec.

Z wyliczeń Ruchu Narodowego wynika, że mur na granicy z Ukrainą, kosztowałby ok. 225 milionów zł.

Poseł Kukiz’15 Sylwester Chruszcz (Ruch Narodowy) wyjaśnił konferencji prasowej w Sejmie, że jeśli rząd będzie przeciwny budowie muru na granicy polsko-ukraińskiej, to będzie odpowiedzialny za “tragedie ludzkie, za to, że do Polski napłynie wielotysięczna fala imigrantów”.

Zdaniem posła Wojciecha Bakuna (Kukiz’15), granica polsko-ukraińska na wielu odcinkach jest “granicą otwartą i bardzo trudną do ochrony przez Straż Graniczną”. “W momencie, kiedy napływ imigrantów będzie ilościowo bardziej znaczący, niż w tej chwili, granica będzie najtrudniejszym odcinkiem do ochrony. Ochrona granicy bez zabezpieczenia w postaci muru, będzie bardzo trudna” – ocenił.

źródło: Nie dla islamizacji Europy/DK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here