Grzegorz Schetyna stwierdził dziś, że „jeżeli polityka rządu się nie zmieni, to ona zakończy się rozpoczęciem procesu wyprowadzania Polski z UE”.

„Symboliczny dzień. Oglądaliśmy wszyscy konferencję komisarza Timmermansa. Wielokrotnie był w Polsce. Jego ostatni pobyt i wizyta, kiedy nie mógł spotkać się z przedstawicielami polskiego rządu – to wszystko pokazuje, że Jarosław Kaczyński odwraca Polskę od Europy, że polski rząd i rząd PiS nie jest w stanie podjąć dialogu z KE” – stwierdził Schetyna.

„Jeżeli nie zmieni się polityka polskiego rządu, nie będzie otwartości i potwierdzenia, że chcemy być w UE, to ta polityka w stosunku do niezawisłości sądów zakończy się rozpoczęciem procesu wyprowadzania Polski z UE. Kaczyński i wszyscy posłowie PiS-u muszą zdawać sobie z tego sprawę, że ich aktywności, demolowanie systemu niezależnych sądów do tego prowadzi” – mówił Grzegorz Schetyna na briefingu w Sejmie, komentując dzisiejsze zapowiedzi Fransa Timmermansa.

300polityka.pl

3 KOMENTARZE

  1. No i daj Boże … żebyśmy wyszli z tej .ujni gejropejskiej…
    ja, skromna obywatelka nic nie zyskałam a więc nic nie stracę…
    tak jak większość

  2. No i bardzo dobrze, eurokołchoz to islamizacja i osłabienie Europy, to również stworzenie Germanistanu. Nie opłaca nam się to, spadaj srunio!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.