Grzegorz Schetyna podczas konferencji prasowej w Sejmie przyznał się do organizacji grudniowego puczu, na przyszły tydzień zapowiedział kolejny.

Byliście tutaj z nami 16 grudnia, widzieliście, jak wyglądała organizacja puczu, jak to wszystko się zdarzyło. Mignął mi tutaj poseł Michał Szczerba. On był organizatorem puczu na posiedzeniu Sejmu – powiedział Schetyna.

Szef Platformy w rozmowie z dziennikarzami zapowiedział… powtórkę i organizację kolejnego przewrotu już w najbliższy wtorek. Ma to oczywiście związek z planowanym głosowaniem nad kolejnym etapem reformy sądownictwa.

Wiemy, że tylko w sposób spektakularny, pokazując i uruchamiając emocje, także tu w parlamencie i poza nim, będziemy mogli zablokować to złe prawo. To jest koniec epoki, koniec demokracji w Polsce. Dlatego bardzo twardo będziemy stawać i utrudniać wprowadzenie tego koszmarnego prawa – powiedział Schetyna.

1 KOMENTARZ

  1. Puczem nazywacie kabaret POpaprańców ?Zajrzyjcie do słownika i przeczytajcie definicję puczu .To był pucio ,a nie pucz .Litości te jeb@ne pokraki mażą o użyciu siły. Nie można bić upośledzonych.Pewne jest jedno gdyby było odwrotnie ,krew by płynęła strugami .

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.