Podczas, gdy sporo osób zajmuje się słowami posła Godsona na temat pracy w niedzielę wypowiedzianymi w RMF FM ja bardziej zwróciłem uwagę na inne słowa wypowiedziane w tym samym studiu podczas wspomnianego spotkania.

Grzegorz Schetyna.
Foto: Wikimedia Commons

W świetle plotek o tym, że Jarosław Gowin może wystartować w wyborach na szefa PO bardzo ciekawe są słowa jednego z jego domniemanych politycznych sprzymierzeńców – Johna Godsona. W RMF FM powiedział on m.in., że: „nie tylko” Jarosław Gowin jest „odpowiedzią na kłopoty” Platformy oraz „Nie sądzę jednak, by był lepszy od Donalda Tuska. Głównie dlatego, że Gowin jest centrowy, prawicowy(…) W mojej ocenie, realistycznie patrząc, byłoby trudno mu pogodzić te wszystkie nurty, które są w Platformie.”.

Kto mógłby pogodzić „wszystkie nurty, które są w Platformie„? Grzegorz Schetyna. Nie od dziś spekuluje się jakiś sojusz Schetyna-Gowin, albo nawet Schetyna-Komorowski-Gowin. Być może więc Jarosław Gowin ostatecznie nie wystartuje w wyborach na szefa Platformy, a będzie „grał na Schetynę„?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.