Podczas, gdy sporo osób zajmuje się słowami posła Godsona na temat pracy w niedzielę wypowiedzianymi w RMF FM ja bardziej zwróciłem uwagę na inne słowa wypowiedziane w tym samym studiu podczas wspomnianego spotkania.

Grzegorz Schetyna.Foto: Wikimedia Commons
Grzegorz Schetyna.
Foto: Wikimedia Commons

W świetle plotek o tym, że Jarosław Gowin może wystartować w wyborach na szefa PO bardzo ciekawe są słowa jednego z jego domniemanych politycznych sprzymierzeńców – Johna Godsona. W RMF FM powiedział on m.in., że: “nie tylko” Jarosław Gowin jest “odpowiedzią na kłopoty” Platformy oraz “Nie sądzę jednak, by był lepszy od Donalda Tuska. Głównie dlatego, że Gowin jest centrowy, prawicowy(…) W mojej ocenie, realistycznie patrząc, byłoby trudno mu pogodzić te wszystkie nurty, które są w Platformie.”.

Kto mógłby pogodzić “wszystkie nurty, które są w Platformie“? Grzegorz Schetyna. Nie od dziś spekuluje się jakiś sojusz Schetyna-Gowin, albo nawet Schetyna-Komorowski-Gowin. Być może więc Jarosław Gowin ostatecznie nie wystartuje w wyborach na szefa Platformy, a będzie “grał na Schetynę“?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.