Szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz skomentował przyjęcie przez PE rezolucji w sprawie Polski. Między innymi przywitał dziennikarzy hasłem „Teraz Polska” i cytował po polsku słowa naszego hymnu.

„Chcę podkreślić, że spór z Prawem i Sprawiedliwością nie jest sporem z Polską, chyba że przyjęto by logikę, iż PiS i Polska to jedno i to samo, a tak nie jest. PiS to jedna z polskich partii, są też inne” – powiedział.

„Muszę jednak żyć z tym, że jeśli mamy różnice zdań z Prawem i Sprawiedliwością, to oni twierdzą, że to jest wymierzone w Polskę. Ja kocham polski naród, kocham ten piękny kraj, moja żona urodziła się w Polsce, jestem wielkim miłośnikiem polskiej literatury i kultury, ale od czasu do czasu są różnice zdań między mną a różnymi partiami w Polsce, nie tylko PiS. Jednak spór o jedną sprawę nie oznacza, że jest się przeciwko Polsce” – zapewniał.

„To że Parlament wyraża swoje opinie w tej sprawie, to absolutnie normalna rzecz” – dodał.

10 KOMENTARZE

 1. Zgadza się, że Polską muszą rządzić Polacy patrioci i Narodowcy. Wybory za kilka lat, czas się jednoczyć i głosować na takową partię.

  0

  0
 2. Po wysłaniu komentarza (dość długiego) wyświetlił się komunikat “internal server error”. Da się go jakoś odzyskać (Mozilla, Windows 8.1)? Ten komentarz piszę w drugiej karcie.

  0

  0
 3. W sposób który proponuje Schulz w Polsce już był. Za czasów III Rzeszy.Jako dowody miłości to : łapanki,plutony egzekucyjne,przymusowe roboty,itd. A finał tej miłości Polska straciła około 35% zasobów ludzkich.

  0

  0
 4. Schulz to bezczelna, zakłamana kanalia. To Polacy wybrali PIS bo nie chcieli islamskich zasiedleńców w Polsce ! Łapy precz od Polski !

  0

  0
  • Zgadza się ale większość Polaków nie wie, że istnieje podwójne dno PIS.
   PIS to partia chadecko-narodowa tylko z wierzchu (tak jak rzodkiewka jest czerwona tylko z wierzchu), natomiast w środku jest pro syjonistyczna ( to białe w rzodkiewce). Taka jest prawda.
   Schultz doskonale to wie i wypowiadając się w ten sposób uwiarygadnia PIS.
   On też należy do europejskiej syjonistycznej mafii.
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pis-realizuje-nowy-porzadek-swiata-na-odcinku-polskim-2016-02
   POSZUKAJ W INTERNECIE tak dla sprawdzenia : pis + syjonizm!

   0

   0
  • Ja głosowałem na PiS tylko dlatego, że uznałem je za mniejsze zło niż PO. Nie wiem jednak, czy to był dobry wybór – podobnie, jak pozostałe partie głównego ścieku, robią to samo: podwyższają własne pensje, a co za tym idzie, również podatki, zaostrzają inwigilację społeczeństwa itd. A skoro wygrała partia “prawicowa”, to teraz bunt przeciwko władzy jest przez głupszą część społeczeństwa utożsamiany z walką z Kościołem i patriotyzmem. Podejrzewam, że o to właśnie im chodziło. Najchętniej podczas tych wyborów zagłosowałbym na jakąś mniejszą, prawicową partię, ale uważałem, że tylko PiS miał szansę na uzyskanie większości i pokonanie PO. Ale żeby doprowadzić do takiej sytuacji wystarczy, że ktoś zmanipuluje wyniki pierwszych sondaży, a potem działa już dodatnie sprzężenie zwrotne – ludzie wierzą, że tylko PiS ma szanse na wygraną z POprzednią partią rządzącą, więc deklarują chęć zagłosowania na nich, przez co zachęcają następnych wyborców. A Okrągły Stół wciąż tacza się po naszej Ojczyźnie, siejąc coraz większe spustoszenie…
   Oczywiście nie oznacza to, że popieram wtrącanie się Eurokołchozu w sprawy Polski. Utraciliśmy suwerenność, zgadzając się na wyższość prawa unijnego nad naszym. Na pewno nie przyniesie to naszej Ojczyźnie żadnych korzyści, bo IV Rzesza dba tylko o własne interesy.

   0

   0
   • Piszesz że PiS “podwyższają własne pensje” – no i tu nieprawda, był plan który zakładał żeby podwyższyć pensje posłom ale nie doszedł do skutku. Beata Szydło wraz z Jarosławem Kaczyńskim kiedy się o tym dowiedzieli wyciągnęli z tego natychmiastowe wnioski, osoby “odpowiedzialne” za ten projekt w trybie natychmiastowym pożegnały się z PiSem i szczerze osobiście uważam że tu zadziała tak naprawdę któraś z partii opozycyjnych, zrobili tzw nieczyste zagranie posłowie którzy to zaproponowali byli jakimiś randomowymi ludzmi którzy za zrobienie “rabanu” dostały pewnie jakiś prezent, tak się składa że zaraz jak to wyszło nagle to zostało nagłośnione i zrobił się smród, dziwnym trafem główne media po tym newsie nagle zapomniały dodać że projekt nie został przyjęty i wylądował natychmiast w śmietniku.
    Jesli chodzi o inwigilacje społeczentwa, ustawa która mówi że trzeba zaresjestrować karty prepaid imieniem i nazwiskiem nie jest jakaś zbytnim dyskomfortem, co więcej może dzieki temu skończy się stalkowanie i głuche telefony, jesli chodzi o zamrożenie środków finansowych osoby która ma uzasadnione podejrzenia i korupcje to jest za tym jak najbardziej, co więcej uważam że dobrze że nakaz aresztowania musi wydać sąd a nie prokurator bo prokurator może być przekupiony a sąd składa się wielu sędziów których nie jest się w stanie przekupić.

    0

    0
    • Polską rządzą syjoniści żydowscy. Czy to tak trudno ZROZUMIEĆ? To oni mordowali po wojnie żołnierzy wyklętych i to ich synowie zabraniają odkrycia ich grobów na Łączce. Do nich należy Kaczyński, a także Tusk i wielu in. Kwaśnieski, Geremek, Michnik, Mazowiecki. OGŁUPIAJA prawdziwych Polaków już od co najmniej 1945r. Od tamtego czasu rządzą Polską -kreując RÓŻNE PODZIAŁY na które się łapiecie młodzi Głupcy! KACZYŃSKI JEST ŻYDEM i ZDRAJCĄ!

     0

     0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.