Chojecki, Kowalski i Turczyn. Oto Trójca, która rusza zbawiać Polskę. Panowie postanowili walczyć z kryzysem wieku średniego, zakładając nową partię.

O powstaniu “Ruchu 11 listopada” mówiło się od dłuższego czasu. W piątek 9 lutego ruch decyzją sądu został wpisany do ewidencji partii politycznych. W logo partii znalazł się biało-czerwony liść dębu, który symbolizuje siłę i tradycję. Założenia partii? “Konserwatyzm = Antykomunizm, czyli 3xP – silny Paszport, silny Portfel, nabity pistolet… ” – czytamy.

Uważam, że ten ruch wypełni pewną lukę polityczną, zwłaszcza jeśli mamy na myśl tę część prawicową, patriotyczną, konserwatywną. Rozpoczynamy nowy marsz niepodległości Polaków! Koniec potępiania za stanie pod blokiem, nazywanie patriotów naziolami. Polska to wielki i dumny naród! – powiedział Kowalski.

Partia ma być oparta na fundamencie biblijnym. Marianowi Kowalskiemu sugerujemy, by zaczął prowadzić spis partii, które obskoczył, bo niedługo może pogubić się jak Michał Kamiński czy Joanna Kluzik-Rostkowska.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny artykuł. Warto wspomnieć, że jeden z założycieli R11L nie jest zwykłym sekciarzem, lecz guru agresywnej, antykatolickiej sekty. Mowa oczywiście o samozwańczym pastorze Pawle Chojeckim. Marian Kowalski pełni w sekcie rolę naganiacza i próbuje stworzyć iluzję grupy patriotycznej. Za tą działalność jest oczywiście sowicie opłacany przez guru.

  2. “jak Michał Kamiński czy Joanna Kluzik-Rostkowska.”
    A czemu nie wspomnieliście o niekwestionowanym mistrzu w tej dyscyplinie – Rysiu Czarnecki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.