commons.wikimedia.org

Senatorowie z PO i PSL, przegłosowali dopiero co przyjętą przez Sejm ustawę o grabieży Lasów Państwowych z prawie 2 miliardów złotych. Na nic zdały się apele „Solidarności” i opozycji. Chęć zysku i pogrążenia Lasów okazała się silniejsza.

Wczoraj, senatorowie z PiS jeszcze próbowali ostatnich zabiegów, mających nie dopuścić do rabunku lasów. Zgłosili oni wniosek o niewłączanie do porządku obrad a co za tym idzie o niepoddawanie pod głosowanie ustawy, argumentując to tym że włączenie ustawy jest niezgodne z regulaminem Senatu. Wniosek został jednak odrzucony a ustawa przegłosowana głosami koalicji PO – PSL.

Na drodze do stopniowej degeneracji i wyprzedaży naszego wspólnego dobra naturalnego stoi jeszcze tylko prezydent. Ale czy możemy łudzić się, że rezydent Pałacu Prezydenckiego postawi się swoim kolegom z rządu? Wątpliwe. Dlatego MY musimy bronić polskich lasów ze zdwojoną siłą. Jednym ze sposobów jest wydrukowanie formularza i zbieranie w rodzinie, wśród znajomych podpisów za przeprowadzeniem w tej sprawie ogólnokrajowego referendum. Owszem  ekipa Tuska robi wszystko, by zniechęcić nas do tej formy demokracji bezpośredniej, ale ja nie zamierzam się poddać. „Przegrywają Ci, którzy nawet nie próbowali walczyć”.

Portal parezja.pl, przyłącza się do akcji zbierania podpisów. Nie oddamy lasów bez walki.

Poniżej zamieszczamy link do wzoru formularza. Wypełniony należy wysłać na adres:  Prof. Jan Szyszko, Poseł na Sejm RP, ul. Wiejska 4/6/8, 00-902 Warszawa

http://www.naszdziennik.pl/uploads/LASY_REFERENDUM.pdf

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.