Wikimedia/Piotr Drabik

Tomasz Siemoniak nie przejmuje się spadającymi sondażami PO i bajdurzy na temat wyborczego zwycięstwa swojej partii.

Ostatni sondaż daje Platformie Obywatelskiej 14% poparcia. Siemoniak uważa, że powodem tak słabego wyniku opozycji było zdymisjonowanie przez premiera Morawieckiego najbardziej skompromitowanych ministrów.

Są różne sondaże, są wyższe wyniki i są wyniki niższe. Ja jestem spokojny o mocną pozycję Platformy jako najsilniejszej partii w opozycji i zupełnie nie przejmuję się tym, że czasami jest dwadzieścia kilka punktów, czasami kilkanaście – powiedział były minister.

Zdaniem posła politycy PO nie powinni się martwić wynikami sondaży, a skupić na dużo ważniejszych kwestiach.

Najważniejsze zadanie na ten rok – wygrać wybory samorządowe, zjednoczyć opozycję i być bardzo silną alternatywą wobec PiS-u z propozycjami, z pomysłami – dodał.

3 KOMENTARZE

 1. Przecież PO miało już swoją szansę, i to całkiem długą… Czy nie było to wystarczające do realizacji swoich pomysłów?
  Ach… przecież pomysły były realizowane przez PO, ale nie te co sprzyjają zwykłym obywatelom…. Więc dlaczego mamy uwierzyć, że tym razem PO zrealizuje pomysły dla znacznej większości obywateli skoro przez 7 lat niewiele zostało zrealizowane? Ktoś, kto nie ma poparcia społecznego powinien zrozumieć, że realizacja swoich celów ponad celami społecznymi nie sprzyja kolejnej elekcji.
  Co prawda PiS też nie jest lepszy w zakresie realizacji działań prospołecznych, bo to tacy sami komuniści, ale przynajmniej do tej pory mieli jakieś minimalne wartości narodowe, a czego w PO w ogóle nie było.
  Pozdrawiam

  4

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.