W zwiastunie filmu “Imperium” z Danielem Radcliffem o neonazistach wstawiono kilkusekundowy kadr z ludźmi z powiewającymi biało-czerwonymi flagami.

Film przedstawia funkcjonariusza FBI, który ma za zadanie rozpracować neonazistowską grupę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w trailerze do filmu została użyta kilkusekundowa wstawka z marszu patriotów z polskimi flagami. Prawdopodobnie jest to kadr z Marszu Niepodległości. Czy Polska flaga jest neonazistowska?

Od 1:09 widoczny jest pochód ludzi z powiewającymi biało-czerwonymi flagami. Czy jest to celowe zagranie reżysera? W tak dużej produkcji nie można mówić o przypadku, przekaz podprogowy poszedł w świat.

2 KOMENTARZE

  1. Jakiś problem? Nigdy nie oglądałam pokłosia ani żadnej innej gn(idy) a także nie dałam złamanego grossa za bajania pseudohisteryczne i inne giewu. Uny jak zaczną tracić , może się opamiętają?! Jeszcze jest nas na tyle aby się zsolidaryzować i dać w doopę wszystkim oszczercom i kłamcom, tak żeby się to przestało opłacać…

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.