DudaSkończ Waść, wstydu oszczędź! To chyba najlepiej oddające powagę  sytuacji słowa. Już w najbliższą niedzielę My Polacy mamy okazję uwolnić Polskę od wstydu! Możemy dokonać wyboru, który spowoduje, że Polska będzie wreszcie szanowana na świecie!

Wiem, że wielu z Was zastanawia się którego z dwóch kandydatów wybrać na urząd Prezydenta RP. Czy zagłosować na Andrzeja Dudę czy może jednak na Bronisława Komorowskiego!? Sporo osób twierdzi, że to wybór mniejszego zła. Nie zgadzam się z takim spojrzeniem na te wybory. Uważam, że wybór jest prosty i oczywisty, przynajmniej dla mnie.

Do wyboru mamy z jednej strony Doktora Nauk Prawnych. Młodego, energicznego, znającego języki obce kandydata Andrzeja Dudę. Z drugiej strony mamy człowieka, który zna co najwyżej język polski i to z „bulem”. Człowieka, który przy każdej dogodnej okazji podczas obrad sejmu czy uroczystości państwowych śpi. Z energią więc i wigorem ma niewiele wspólnego.

Warto również przyjrzeć się działalności obecnego Prezydenta. Bronisław Komorowski odpowiada za podpisanie ustawy podnoszącej wiek emerytalny, która spowoduje, że wielu Polaków będzie musiało pracować do śmierci. Podpisał ustawy dotyczące GMO, sześciolatków w szkołach i grabieży OFE a także zapowiadał sprzedanie Lasów Państwowych.

Był świadkiem licznych afer (hazardowa, wyciągowa, stadionowa, autostradowa, stoczniowa, AmberGold, Acta, gazowa, taśmowa) i nic z tym nie zrobił. Nie odwołał, żadnego ministra, nie rozwiązał rządu, chociaż w tym wypadku bardziej należało by powiedzieć nierządu! Nie boję się powiedzieć tego głośno… Bronisław Komorowski jest człowiekiem, który akceptuje złodziejskie rządy swojej macierzystej partii – Platformy Obywatelskiej.

Jest bardzo aroganckim człowiekiem, któremu wydawało się, że wygra wybory już w pierwszej turze. Bardzo mocno starały się w tym pomóc zaprzyjaźnione media, które jakiś czas temu pokazywały sondaże gdzie Bronisław Komorowski miał ponad 60%, a Duda 8%! Na nic się to jednak zdało bo społeczeństwo w pierwszej turze pokazało Komorowskiemu żółtą kartkę, na pohybel wszystkim sondażom! Oby druga żółta karta, a w konsekwencji czerwona została pokazana w drugiej turze tychże wyborów!

Komorowski jest człowiekiem, który jeszcze w piątkowe popołudnie uważał ludzi, którzy głoszą pomysły dotyczący wprowadzenia JOWów i poglądów zbliżonych do „Ruchu Kukiza” za frustratów… po czym kilkadziesiąt godzin później sam zaproponował wprowadzenie w życie owych pomysłów! Nie mówiąc już o tym, że Bronisław Komorowski skrywa w swoim życiorysie wiele niejasnych niespodzianek związanych z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi i Fundacją ProCivili

I wreszcie rzecz ostatnia, niezwykle kluczowa… otóż Prezydent w naszym kraju pełni w głównej mierze rolę reprezentacyjną. Nie chcę aby Polskę reprezentował człowiek, który nie wie jak się zachować. Człowiek, który nie zna podstawowych zasad Savoir-vivre nie mówiąc już o protokole dyplomatycznym. A niestety Bronisław Komorowski kojarzony jest tylko i wyłącznie z licznych wpadek dotyczących np. parasola na spotkaniu Trójkąta Weimarskiego czy krzesła w japońskim parlamencie.

Drodzy rodacy, pokazaliście w pierwszej turze, że zależy Wam na losie Polski. Błagam, nie pozwólcie aby Polska została stracona. Idźcie w niedzielę na wybory i wybierzcie Andrzeja Dudę! Uratujcie Polskę!