foto:antysystemowcy.pl

„Aż połowa badanych nie zna posłanki Gasiuk-Pihowicz, a ponad połowa Rafała Trzaskowskiego” – poinformował dziennikarz TVP Michał Adamczyk, komentując najnowsze badanie CBOS.

Sondaż prezentuje poziom zaufania lub nieufności do poszczególnych polityków, i zawiera także dodatkową informację, a mianowicie to, jak dany polityk jest znany wśród Polaków. Otóż o ile wszyscy badani wiedzieli, kim jest prezydent Andrzej Duda, obecna wicepremier Beata Szydło czy prezes PiS-u Jarosław Kaczyński, o tyle aż 19 proc. nie wiedziało, kim jest Mateusz Morawiecki.

Aż połowa badanych nie wiedziała, kim jest posłanka .Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz. A trzeba zaznaczyć, że należy ona do jednej z najbardziej aktywnych osób, jeśli chodzi o protesty dotyczące reformy sądownictwa. Posła PO Borysa Budki, który również jest bardzo aktywny w temacie reformy sądownictwa, nie kojarzyło 36 proc. badanych.

Aż 51 proc. badanych nie miało pojęcia, kim jest Rafał Trzaskowski – wspólny kandydat .Nowoczesnej i PO na prezydenta Warszawy, pełniący w przeszłości m.in. funkcję szefa kampanii wyborczej Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Wygląda na to, że wysiłki posłów opozycji są daremne. Ogromna rzesza Polaków wciąż ich nie zna, mimo najdurniejszych wypowiedzi i zachowań. W tym miejscu warto przypomnieć materiał niejakiego „dziennikarza” Jakuba S. z „Faktów” TVN, w którym „redaktor” sugerował w kampanii prezydenckiej, że rzekomo nikt nie zna ówczesnego kandydata, a późniejszego prezydenta Andrzeja Dudy. Że pan się jeszcze nie spalił ze wstydu, panie S…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.