Spersonalizowany prezent na lata – kilka pomysłów.

Mimo że okres świąteczny za nami, na pewno okazji do obdarowywania najbliższych nie zabraknie. Szczególnie, kiedy nasza relacja liczona jest w latach trudno o oryginalny i kreatywny prezent, jakiego nasz bliski jeszcze nie otrzymał. Co prawda możemy iść po prostu w kierunku podnoszenia jakości i kupić mężowi droższy portfel czy żonie jeszcze nowszą torebkę. Niestety prawda jest taka, że osoba, której sprawimy prezent może szybko zapomnieć o tym, od kogo go dostała, chociażby z uwagi na fakt, że podobnych, użytkowych prezentów czy słodyczy dostaje wiele. Nie oszukujmy się też jeśli chodzi o trwałość – większość prezentów zużyje się lub nie będzie używana. Dziś wraz z firmą Foto4u.pl przybliżymy Wam kilka pomysłów na prezenty, dzięki którym zapadniecie w pamięć, a same prezenty zostaną z Wami na lata.

Fotoobrazy

Wnętrza zyskują duszę wraz z dekoracjami, te mogą kojarzyć się z rodzinną atmosferą i harmonią. Fotoobrazy zyskują na popularności, dzięki temu, że możemy wywołać nasze zdjęcie w wielu różnych formatach i uwiecznić na nich wspólne chwile z najbliższymi, dzięki temu nasz prezent będzie widoczny dla wszystkich domowników i gości ilekroć znajdą się w pobliżu fotoobrazu. Jest to również dobra opcja jeśli właśnie urządzamy pokój. Nie musimy bowiem na takim obrazie umieszczać selfie czy rodzinnej fotografii z ostatnich świąt, możemy wykorzystać gotowe szablony czy zdjęcia krajobrazów i dzięki temu stworzyć wybrany klimat w jednym z naszych pomieszczeń.

Wywoływanie zdjęć

Wywoływanie zdjęć to najbardziej powszechna usługa. W dobie elektroniki i cyfryzacji zadowalamy się cyfrową formę zdjęć. Niesie to jednak za sobą pewne ryzyko – wystarczy, że laptop czy telefon, na którym trzymamy zdjęcia ulegnie zniszczeniu (do czego zazwyczaj prędzej czy później dochodzi) i już nasze wspomnienia przepadają bezpowrotnie. Poza tym wywołane zdjęcie ma swój charakter, znacznie łatwiej pokażemy je podczas rodzinnego zjazdu czy wystawimy w pokoju, w ramce.

Odbitki

Kiedy już decydujemy się na wywołanie zdjęć można pomyśleć o odbitkach. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli rozdać najlepsze zdjęcia wszystkim uwiecznionym osobom, ale i zapewnimy im większe szanse na przetrwanie długich dziesięcioleci. Odbitki to nie tylko „kopiowanie” nowych zdjęć. Możemy wykonać odbitki starych rodzinnych fotografii, a dzięki nowoczesnym technikom jesteśmy w stanie poprawić ich jakość, wyostrzyć kolory czy dobrać odpowiedni papier.

Fotokubki

Chwila z gorącą kawą lub herbatą to często jeden z niewielu momentów na odetchnięcie w czasie pracy, czy zabieganego dnia. Możesz ją jeszcze bardziej uprzyjemnić z fotokubkiem, na którym umieścisz wizerunek ważnej dla Ciebie osoby, lub zdjęcie przywołujące wspaniałe wspomnienia – na przykład te z ostatnich wakacji. Krótka przerwa na kawę zamieni się w dłuższą taśmę wspomnień, o których miło będzie pomyśleć w natłoku obowiązków.

Spersonalizowany prezent na lata – kilka pomysłów.

Często gonimy za pracą, obowiązkami czy sprawami, które z perspektywy czasu są niewiele znaczące. Zapominamy przy tym o tym, co niemal najważniejsze. Po co mielibyśmy cokolwiek robić, gdybyśmy nie pamiętali tego, nie wspominali. Niejednokrotnie dopiero na starość przekonujemy się, jak ważne są wspomnienia i dopiero wtedy żałujemy, że nie mamy ich więcej, że mając 20 czy 30 lat nie znaleźliśmy chwili na zrobienie zdjęcia, czy nagranie krótkiego filmu z codziennych czynności. Wtedy jest już jednak za późno, a szwankująca pamięć nie pomaga nam cofnąć się w czasie. Zadbajmy więc zawczasu o to, co przemija.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.