Zbigniew Stonoga kolejny raz wysyła list z więzienia. Tym razem na jednym z portali społecznościowych zamieścił wiadomość skierowaną do Jurka Owsiaka.

Pisownia oryginalna:

„Witam Jurku piszę do Ciebie z więzienia.

Chciałem Ci serdecznie podziękować za odrobinę wolności na Woodstocku, którą dajesz całej Polsce rozkochując nas wszystkich wzajemnie w państwie w którym na topie jest Pis-owska nienawiść błogosławiona przez homoseksualistów w sutannach i papieskich Biskupów.

Nie martw się Jurku, że zaatakowały Cię gwiazdki i gwiazdeczki za wypowiedź skierowaną do Krychy, ja też Jurku jestem w szoku bo jak Ty mogłeś mieć tyle wyobraźni żeby uznać, że Krychę ktoś ruszy. Ona jest tak straszna i nienawistna, że może ją ruszyć tylko Jaro pod warunkiem, że ma tam siusiaka.

Siema Jurek pozdrowienia z więzienia!”

Trzeba przyznać, że coraz trudniej rozeznać się w sympatiach i antypatiach Stonogi.

5 KOMENTARZE

  1. Poziom więźnia stonogi jest poniżej najniższego cwela więziennego. W takim razie kim on tam jest i pytanie zasadnicze- naprawdę ma takie powodzenie że jego 4 litery są w ciągłym ruchu, czy też tylko chwali się między wierszami. Bo gdy był poza kratami to stawiam na to że za każdą „miłość” słono płacił, albo „kochał”się na siłę.

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.