Komorowski foto: PIFS (Flickr.com / CC by 2.0)

Krótko trwał świąteczny nastrój. Dziś prezydent Bronisław Komorowski odwiedził Gdańsk. Wystąpienie głowy państwa rejestrował m.in redaktor Pomorskiej Telewizji Narodowej – Sławomir Ziembiński, ale nie spodobało się to m.in funkcjonariuszom BOR, którzy siłą usunęli mężczyznę.

Pod filmem, w serwisie youtube.com, autor nagrania pisze że:

Nagle jeden z niby dziennikarzy łapie za trójnóg mojej kamery i ją przesuwa .Postawilem kamerę tak aby PREZYDENT był w kadrze , ponownie szarpią moją kamerę w inne miejsce i z boku jakiś facet mnie ciągnie z rękaw kurtki !?Za chwilę pojawia się nie ogolony facet z mikrofonem w uchu i nie przedstawiając się wyciąga mnie od kamery i wraz z drugim gośćiem ciągną mnie 50 metrów dalej.Krzyczę do Prezydenta , że zabieraja dziennikarza ale on nie reaguje!?

Ze słów Ziembińskiego, wynika że to nie był koniec.

Zaciągają mnie za furgonetke i jeden facet straszy mnie , że mam być cucho i nic nie mówić , bo wezwą Policję i pójdę siedzieć!Ja się pytam czy tak w POlsce wygląda DEMOKRACJA i WOLNE MEDIA!?Pokazuję im moją legitymacją prasową i mówię , że w 1981 r. prześladowała mnie SB a dzisiaj oni robią dokładnie to samo!BRONISŁAW KOMOROWSKI skończył wypowiedz a mnie wypuszczono.Znalazłem moją kamerę odstawioną na bok – zrejestrował ona plecy tych z …mikrofonami!TAKA W POLSCE JEST DEMOKRACJA I WOLNE MEDIA – KAMERZYSTA POLSATU – ZAPEWNE TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK BOR -NAZWAŁ MNIE PALANTEM I GROZIŁ MI PRZY BOROWCACH BO MU ZASŁANIAŁEM JEGO WIELKĄ KAMERĘ!? – pisze mężczyzna.

W tym miejscu pozostaje przypomnieć, że “Zgoda buduje” a najważniejsza na dziś jest “Zgoda i Bezpieczeństwo”.

 

2 KOMENTARZE

  1. To tylko banda pachołków na posyłki o IQ na poziomie wody klozetowej, czego od nich więcej wymagać?? A te pajace z mikrofonami to CI dopiero świta, każdy się patrzy i żaden nawet słowa nie pisnoł HAHAHA cóż za marne towarzystwo jedni warci drugich!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.