Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons

Dzisiejszy dzień, zapisze się czarnymi zgłoskami na kartach historii. Oto bowiem, w czasie kiedy stado bezmózgich, zakłamanych autorytetów świętuje „25 lat wolności” na naszych oczach odbywa się ostateczne dobicie demokracji.

Od kilku godzin pacyfikowana jest redakcja „Wprost”, który ujawnił słynne już taśmy Platformy. Na zlecenie Prokuratury, do siedziby tygodnika weszli funkcjonariusze ABW. Przeszukiwane są pomieszczenia, zabezpieczane nośniki danych – laptopy, pendrajvy. Jest to wydarzenie absolutnie skandaliczne i haniebne. Wydarzenie, które przypomina najczarniejsze czasy komuny. Nieważne jest to, że ideologiczna linia „Wprost” jest całkowicie przeciwna niż moja. Dziś to się nie liczy. Dziś każdy dziennikarz, ale również każdy obywatel któremu na sercu leżą podstawowe wolności powinien stanowczo protestować i solidaryzować się z dziennikarzami „Wprost”.

Na naszych oczach, władza panicznie bojąc się konsekwencji swoich przekrętów podnosi rękę na wolne media, za nic mając tajemnicę dziennikarską. Tajemnicę, którą uchylić może w skrajnych przypadkach tylko sąd. Obrazki, które widzimy przywodzą na myśl najgorsze sowieckie metody. Redaktor Naczelny tygodnika – Sylwester Latkowski otwarcie mówi, że jego zdaniem ABW chce poznać szczegóły innych prowadzonych przez dziennikarzy śledztw.

W obronie swoich podstawowych praw, zjednoczyli się dziennikarze wielu, przeciwnych, walczących ze soba na co dzień mediów. TVN, TVP, nawet „Tygodnik Powszechny” mówi o „Białorusi w Warszawie”. Wiedzą bowiem, że dziś nieodwracalnie skonczyły się resztki wolności. Skoro służby mogły wejść do jednego medium, to czemu jutro nie będą mogli wejść do innego? Co teraz?

To powinien być definitywny koniec tej bandy oszustów i kolesi. Tej jak słusznie zauważył Jarosław Kaczyński – sitwy, która żeby nie mieć odciętego od koryta ryja posunie się do wszystkiego. Widać wyraźnie, że mają pełne gacie ze strachu. Wiedzą, że w chwili kiedy władzę przejmą ugrupowania patriotyczne, oni wygodne skórzane fotele zamienią ma twarde więzienne prycze. Wiedzą, że za to co zrobili, jak zniszczyli i rozkradli Polskę spotka ich zasłużona kara. Dlatego sami władzy nie oddadzą, zaprzedadzą duszę diabłu, przekroczą wszelkie możliwe granice by swoich przeciwników zniszczyć a władzę zachować. My na to nie możemy pozwolić. Za punkt honoru powinniśmy sobie postawić oderwanie tych upasionych świń od koryta. Oderwanie, skazanie i zamknięcie w celi.

A na koniec, solidaryzując się z dziennikarzami wprost często używany dziś cytat: Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy, tam miałem socjalizm”. 

PS. Gdyby smutni panowie chcieli wkroczyć do mnie, to informuję że jutro jest święto i chciałbym się wyspać co najmniej do godziny 9. Drzwi też nie wyważajcie bo były drogie. Zapukajcie, może otworzę. Nie zadeptajcie kwiatków, bo niedawno były posadzone. Wszelkie pendrajvy połknąłem a laptopa właśnie spaliłem. A w ogóle to jestem postacią nudną, błahą i ogólnie nieciekawą więc szkoda benzyny i zelówek. Amen i nie pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.