Na naszych oczach, diabeł którego istnienia nie da się już ignorować podnosi wysoko swój łeb i śmieje nam się ordynarnie w twarz. W dniu dzisiejszym gdyński sąd uniewinnił po raz drugi Nergala w procesie o obrazę uczuć religijnych. Przypomnijmy, że właśnie Adam Darski w 2007 roku podczas swojego koncertu publicznie podarł Biblię, nazywając ją “kłamliwą księgą” oraz krzycząc: “Żryjcie to gówno”. Sędzia MONIKA JOBSKA (zapamiętajmy to nazwisko) nie uznała tego za profanację i obrazę uczuć religijnych, które to według polskiego prawa się ściga i karze. Uniewinniła Nergala uzasadniając to następująco:

Sąd uniewinnił Adama Darskiego od zarzucanego mu czynu uznając, że oskarżony działał w zamiarze ewentualnym znieważenia uczuć religijnych osób, ale tylko tych obecnych na koncercie, nie zaś pokrzywdzonych występujących w tej sprawie“. Ciężko załapać o co chodziło pani wydającej wyrok i nadążyć za jej tokiem rozumowania. Nie zdziwiłbym się gdyby sama się pogubiła i nie była w stanie zrozumieć własnego uzasadnienia. Zastanawiam się czy sędzia JOBSKA nie jest blondynką. Uniewinniła Nergala w procesie o znieważenie uczuć religijnych, po czym uzasadniła to tym, że Darski mógł działać w ewentualnym zamiarze ZNIEWAŻENIA uczuć religijnych jedynie osób obecnych na koncercie. Rozbrajająca logika nieprawdaż?

Wyrok ten po rz kolejny pokazuje różnicę w traktowaniu katolików i ateistów. Mitem jest ochrona praw ludzi wierzących a więc WIĘKSZOŚCI społeczeństwa. Tak naprawdę mamy do czynienia z milczącym przyzwoleniem czy wręcz z podjudzaniem do coraz to ohydniejszych i bardziej wulgarnych ataków na nas chrześcijan. Tylko czekać jak będzie się nas paliło na stosach. Czas powiedzieć dość i upomnieć się o swoje prawa. Czas dać świadectwo. Pomyślmy co stałoby się gdybym np. obsikał podobiznę Mahometa albo podarł Koran. Najpierw mielibyśmy nagonkę, płacz na temat dyskryminacji innych religii i bezduszność katolików, liczne procesy z wyrokami skazującymi i grzywny a później prawdopodobnie przedstawiciele “najbardziej pokojowej religii” obcięliby mi głowę. Oto ta XXI wieczna równość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.