Źródło: wikipedia.pl

Lewicowy tytan intelektu, niejaki Piotr Szumlewicz znów błysnął. Tym razem postanowił wydalić z siebie komentarz dotyczący serialu „Czas Honoru”. Swoją drogą ten człowiek wypowiada się na każdy temat, a na żaden z nich nie ma nic sensownego do powiedzenia, ale to akurat temat na inny felieton.

Telewizja Polska, poinformowała że nie będzie kolejnych sezonów serialu „Czasu Honoru”. Zdaniem osób z Woronicza, ostatni sezon serialu opowiadający o „Powstaniu Warszawskim” miał słabą oglądalność. I oto, fakt ten postanowił skomentować naczelny myśliciel polskiej lewicy. Stwierdził on na swoim profilu facebookowym:

„Jeden z największych gniotów ostatnich lat, „Czas honoru” znika z anteny. Pomimo nachalnej reklamy, serial miał bardzo niską oglądalność. Najwyraźniej społeczeństwo jest już zmęczone propagandową, antykomunistyczną papką, zakłamującą historię Polski. Ponad dwa razy więcej ludzi wolało w tym czasie oglądać polsatowskie show „Tylko muzyka”. Właściwie trudno się dziwić”.

Panie Szumlewicz, wiem że pan jest z tego środowiska które najchętniej stawiałoby na każdej ulicy pomnik Sowietom, bo uważacie ich za wyzwolicieli, ale na miłość Boga weź pan wyłącz facebooka i choć raz w życiu otwórz pan jakąś książkę. I nie, niech nie będzie to Marks tylko jakiś solidna pozycja mówiąca o historii. Wbij sobie pan wreszcie do tego przepełnionego socjalistycznymi herezjami łba, że Ruscy to była druga zaraza a nie żaden wyzwoliciel. Drugi okupant, który robił wszystko by swoim okrucieństwem przebić pierwszego. Mordercy, gwałciciele i okupanci. Architekci ludobójstwa w Katyniu, którzy później przez ponad 40 lat starali się zniszczyć Polskę, prześladowali, katowali i mordowali polskich bohaterów.

„Czas Honoru”, był jednym z nielicznych okien dających świeży powiew w zasmrodzonej lewactwem, propagandą i poprawnością polityczną rzeczywistości. Teraz, to okno zatrzaśnięto. Jestem przekonany, że z powodów politycznych. Przyjmijmy bowiem, że istotnie ostatni sezon miał „niską” oglądalność. To po pierwsze, wiele innych gniotów które rażą głupotą i nie cieszą się najwyższą oglądalnością jest trzymanych pomimo tego na antenie. A po drugie, TVP nie jest medium komercyjnym a medium, które ma mieć MISJĘ. Więc oprócz słupków oglądalności, władze TVP powinny przyjrzeć się wartościom jakie niósł za sobą ten serial.

Tymczasem taki ignorant i umysłowy analfabeta nazywa ten serial „antykomunistyczną papką”, przyłączając się do nagonki która towarzyszy temu serialowi od dawna. Człowieku przeżarty rusofilią do szpiku kości, wiem że prawda cię uwiera ja wrzód na pewnej części ciała, ale albo pogódź się z tym że żyjesz w Polsce która ma być WOLNA i budowana na PRAWDZIE, albo zabieraj swoje czerwone cztery litery i wynocha do Matuszki Rossiji.

7 KOMENTARZE

  1. Tego, że Szumi jest sowieckim agentem nie trzeba nikomu wyjaśniać, jest on nawet z tego dumny. Cóż taki Towarzysz Szmaciak III RP.
    Do autora – otóż Sowieci nie są „drugim okupantem”. Są pierwszym i ostatnim jak do tej pory okupantem niemal połowy terytorium przedwojennej Polski. Okupacja ziem polskich trwa tam od 1939 roku po dziś dzień. Dla kreatur pokroju szumiego te polskie ziemie zostały oczywiście wyzwolone spod polskiej władzy Panów i ta sowiecka wolność jest przez nich niekwestionowaną zdobyczą na polu walki klas. Przepraszam, idę zwymiotować.

  2. Szumlewicz krytykował Rosję wielokrotnie i nie jest żadnym rusofilem. Nie łączcie jego poglądów z Rosją, bo się ośmieszacie. A tak na margonesie to w dzisejszej Rosji komuniści, tacy jak na przykład Siergiej Udalcow, siedzą w więzieniu

  3. Wybierz się Szumi do podmoskiewskiej wioski i pomieszkaj tydzień. Tam będziesz miał wszystkie swoje ideały jak w soczewce. Wtedy pogadamy. Swoją drogą musimy mieć Tu kogoś takiego by się po prostu ….pięknie Różnić 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here