Szwajcarski generał Andre Blattmann zaapelował do swoich rodaków, by zaczęli się dozbrajać w celu uniknięcia zagrożeń związanych z niekontrolowaną migracją z krajów arabskich. “Zagrożenie terroryzmem wzrasta”.

Wojskowy stwierdził, że „zagrożenie terroryzmem wzrasta, wojny hybrydowe trwają na całym świecie, perspektywy gospodarcze są ponure, a napływ imigrantów nabrał niespodziewanie dużych rozmiarów”.

W rezultacie może dojść do dezintegracji UE, chaosu i wzrostu przestępczości, zwłaszcza inicjowanej przez tzw. uchodźców. By móc się bronić, Szwajcarzy powinni pomyśleć o dozbrojeniu.

Obecnie w liczącej 8 mln mieszkańców Szwajcarii w rękach obywateli jest według różnych szacunków od 2,3 do 4,5 mln sztuk broni. Posiadanie broni jest głęboko zakorzenione w szwajcarskim patriotyzmie i tożsamości narodowej.

Szwajcaria stale szkoli obowiązkowo poborowych – są to mężczyźni w wieku od 18 do 34 lat. Co roku szkolonych jest około 23 tysięcy obywateli, szkolenie takie trwa od 18 do 21 tygodni.

Apel generała Blattmanna wydaje się niezwykle potrzebny ze względu na codzienne doniesienia mediów o skandalicznych zachowaniach imigranckiej dziczy.

Warto przypomnieć, że szwajcarzy ćwiczyli w 2015r. ewentualny rozpad Unii Europejskiej pod kryptonimem „Conex 15”.

polskiepiekielko.pl, infowars.com/mn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.