Według informacji portali małydziennik.pl oraz telewizjarepublika.pl szwedzki sąd zaakceptował małżeństwo nieletniej dziewczyny wydanej za swojego kuzyna.

Mowa o czternastoletniej Syryjce, która dwa lata temu została wydana za mąż za swojego kuzyna. Po przyjeździe do Szwecji służby socjalne zainteresowały się sprawą i zgłosiły, że dziewczyna jest wykorzystywana seksualnie. Sąd jednak nie uznał za słuszne, by zareagować.

Mało tego, wymiar “sprawiedliwości” uznał małżeństwo za ważne, podkreślając, że dziewczynka dorastała w innym środowisku religijnym i kulturowym, a co za tym idzie, jest wystarczająco dojrzała, by móc pozostawać w związku małżeńskim.

4 KOMENTARZE

 1. Pierwsza rzecz,że twojego nędznego bełkotu nie da się czytać.Naucz się składnie i sensownie pisać zanim zaczniesz obrażać innych ludzi,bo w tym momencie robisz z siebie po prostu zwykłego idiotę,który pozostając ukryty za ekranem monitora rżnie bohatera.Druga sprawa to plujesz na innych,a po twojej pisowni widać ewidentnie,że do zbyt inteligentnych nie należysz skoro w każdym zdaniu umieszczasz emotikon.To typowy synonim netowych głupków.Smutne,ale prawdziwe.Na koniec to śmierdzi od ciebie typowym relatywistą moralnym,który nie potrafi zrozumieć,że nie ma znaczenia gdzie i w jakim miejscu świata dochodzi do seksualnego wykorzystywania dzieci Pedofilia zawsze będzie pedofilią.Nieważne pod jaką przykrywką.

  7

  0
 2. Tobie już na łeb padło zupełnie człowieczku – pedofilia jest złem niezależnie od kultury czy religii.Skoro nie wiesz czy wydawanie dziewczynek za żony jest złe to widać,że masz niezła papke zamiast mózgu.

  12

  2
  • Jeżeli to DO MNIE było, to proponuję przeczytać jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem może, a potem użyć tego, co masz pomiędzy uszami i chwilę pomyśleć.
   Na temat DEFINICJI pojęcia “pedofilia” i CO z tego zrobiono U NAS (i KTO konkretnie robi TOBIE “papkę z mózgu” (oraz tym 6 Czytelnikom pod Twoim postem, którzy Cię zalajkowali za Twój bluzg..).
   INNA sprawa, że Szwedzi MAJĄ RACJĘ – ścigając “pedofilię”: Syryjczyków (i innych Muzułmanów) na swoim terenie, bo w końcu obowiązuje SZWEDZKIE prawo w Szwecji, a NIE syryjskie 🙂 ..
   Jeśli Syryjczycy (czy inne nacje kultury afro-arabskiej) chcą kultywować swe obyczaje, tak samo pradawne, jak nasze (a może i dawniejsze..) – niech sobie to robią u siebie…
   No, ale – jak już mówiłem – Szwedzi to mają na własne życzenie, wraz z całymi dzielnicami miast, gdzie Policja ma zakaz wjazdu 🙂 .. I gdzie dzieją się u nich rzeczy w biały dzień, gorsze od żeniaczki wujków z małoletnimi krewniaczkami 🙂
   No, ale takiemu “Max”-owi (i jego Lajkowiczom) – NASZA kołtuńska “kultura” zrobiła zbyt skutecznie właśnie wspomnianą “papkę z mózgu”, żeby zdołali dostrzec wokół siebie coś więcej, ponad swój zasrany zaścianek 🙂 ..
   Chyba za dużo wymagam od “Max”-a i przeciętnych ludzików mnie czytających, nawet tutaj 🙂 ..

   1

   6
 3. Może by tak jednak NIE przedrukowywać bredni ludzi, którzy mają GOOWNIANE pojęcie o obcych kulturach, tutaj – Afrabskiej ???..
  Zaczyna mi “Parezja” przypominać goowniany portal księdza Halvy – “prawy.pl”, gdzie szczujnia i oszołomizna osiąga wymiary już groteski, gdzie produkują się różne Kuźmiuki i inne Anny Wiejak 🙁 …
  PRZEDE wszystkim – Syryjczycy, wraz ze swoimi obyczajami, powinni pozostać U SIEBIE W DOMU, gdzie NIKT ich nie nazywa “pedofilami” i nie nasyła na nich faszystowskiego socjalu i sądów… Ani jakichś porąbanych feministek (czy feminISTWÓ, bo i takie chore dziwolągi się mnożą w naszej, zgnitej, rozwalanej nam od środka przez Żydownię kulturze “zachodniej”, gdzie dziewczyny dojrzewają później, a obyczaje, nie wiem, czy słusznie, oparte są na mrocznym zakłamaniu katolickim…
  NIE MA istotniejszych tematów ?..
  Może zająć się ŻYDAMI w Polsce, których podobno “nie ma” (jak “nie ma” WSI, ani atomowej broni izraelskiej, S. Michalkiewicz) ???.. I ICH “kulturą”, na przykład mordującej dzieci Gojów na stołąch ofiarnych ? “Muzeum żydowskiej “kultury” w Parszawie, wybudowane z moich podatków, NIE OPOWIADA o tym ? 🙂 …
  A Od Szwecji się odpieprzta.
  Ma to, co ma na własne życzenie 🙂
  Czyli “ubogacenie kulturowe” 🙂 ..
  MY TEŻ mamy.
  Ukraińsko- banderswsko – czeczeńskie 🙂 ..
  Shalom.

  4

  11

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.