foto: KPRM flickr.com CC

W najbliższym tygodniu pod obrady trafi program „Za życiem” mający wspierać polskie rodziny.

„Za życiem” to kompleksowy program wsparcia, począwszy od opieki medycznej, poprzez psychologiczną, po ośrodki, centra koordynacyjno-opiekuńczo-wychowawcze. Według rządu to zaledwie pierwszy krok.

„Program wsparcia dla rodzin ‘Za życiem’ staje się faktem. Daliśmy słowo, że pomożemy tym wszystkim rodzinom, tym wszystkim kobietom, które są w tzw. trudnej ciąży” – powiedziała premier Beata Szydło. Dodała, że państwo musi pomagać, wspierać i stać po stronie tych wszystkich, którzy tej pomocy potrzebują.

„Jestem przekonana i wieżę w to głęboko, że ‘Za życiem’ nie tylko będzie pomagać, ale że wszyscy za życiem staniemy” – stwierdziła Szydło.

Nowy program ma wspierać rodziny w trudnej sytuacji, m.in. wychowujące dzieci niepełnosprawne. Jego koszt szacowany jest na kilkaset milionów złotych.

2 KOMENTARZE

 1. Ręce opadajOM 🙁 ..
  Cholery można dostać z tym nieustajONcym cyrkiem..
  Zamiast PO PROSTU – przestać RABOWAĆ i ODPIEPRZYĆ się od polskiej Rodziny,
  która śpiewająco SAMA sobie poradzi, gdy odchrzanią się od niej urzędasy, oraz ustanie rabunek podatkiem dochodowym i ZUS-em, z których Polacy nie mają NIC, bo przecież NIE “opiekę zdrowotną”, ani jałmużny, zwane emeryturami i rentami ?.. Które I TAK lada moment padną, gdy tylko zwali się Polsce na głowę CAŁA już Banderownia ?… A w świat wyemigruje resztka już najaktywniejszych młodych ?..
  Ta banda “TKM” coraz bardziej arogancko udaje Polaków i jeszcze uzurpuje sobie bezczelnie monopol na patriotyzm ???… Co za “miłosierna” i troskliwa swołocz… Tak się martwi o polską Rodzinę..
  Podpisując Ustawy o przymusie “szczepień”, będących niczym innym, niż KSENOCYDEM – Mniej wartościowego Narodu Gojów ?… Podpisując CETA ?.. Podpisując zgodę na panoszenie się OBCYCH koncernów, ba OBCYCH WOJSK – na terenie naszej Ojczyzny ?.. Ojczyzny, o której wolność walczyły i ginęły pokolenia polskich Patriotów ?… Cóż to za monstrualna bezczelność…
  Ten arogancki uśmieszek tego pajaca – Dudy, który przecież nie jest niczym więcej, niż tylko entertainerem ?.. Te – coraz bardziej wielkopańskie maniery Prezia ?..

  “Za życiem” – żebym tak zdrów był i jak najdalej od ZUS-u …
  NATYCHMIAST przyszło mi skojarzenie z poprzednim programem, poprzedniej bandy żydo-ubeków,
  która “zreformowała” system rabunku Polaków, pod nazwą: – “Pieniądze idą za pacjentem”..
  Idą za pacjentem, ale w takiej odległości, że utraciły wszelki kontakt z tymże, wzrokowy i wszelki inny..
  (Stanisław Michalkiewicz).
  Także samo będzie i z kolejnym genialnym wynalazkiem Prezia i jego bandy…
  Znowu zatrudnią kolejne rzecze urzędasów..

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.