Śledztwo ws. afery podsłuchowej przedłużone
Prokuratura Warszawa-Praga, zdecydowała o przedłużenia śledztwa ws. afery podsłuchowej o kolejne miesiące. Dziennikarz RMF FM, informuje iż dowiedział się że do zakończenia śledztwa jeszcze bardzo daleko. Aktualnie mówi się już…
