Coraz więcej tajemniczych i niepokojących zgonów ma miejsce w USA. Przed czym próbują nas ostrzec?

Reżyser filmu “Grey State” David Crowley został znaleziony martwy w swoim domu wraz z jego żoną i 5-letnią córką. Oficjalnie policja mówi, że reżyser zabił swoją żonę i dziecko, a następnie popełnił samobójstwo. Trudno w to uwierzyć.

Producent filmu Paul von Stoetzel powiedział o Davidzie Crowleyu: „On był jednym z moich najlepszych przyjaciół od czasów liceum”. Von Stoetzel również wspomniał, że para była „idealnym małżeństwem”.

Jeden z aktorów grający w trailerze filmu „Gray State”, Charles Hubbel opisał Crowleya jako zrównoważonego oraz nastawionego na osiągnięcie sukcesu.

„Był skoncentrowany i twardo stąpający po ziemi i nie pozwalał sobie na to, aby ogarnął go chaos. Przez cały okres naszej współpracy, w jego zachowaniu nie odnotowałem żadnych oznak agresji, chaotycznego, dziwnego czy też nienormalnego zachowania. Był jednym z tych ludzi, co do których można było mieć pewność, że odniosą sukces” – powiedział Hubbell.

Film “Grey State” miał przedstawiać wprowadzenie Stanu Wojennego w USA z wykorzystaniem obozów FEMA oraz chipów RFID. Komunizm XXI wieku.

Autor książki o Clintonach martwy

victorthornsliderVictor Thorn, autor trzytomowego opracowania “Hillary i Bill Clintonowie”, dwa dni temu został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu. Miał ranę postrzałową głowy. Książka kilka lat temu ukazała się w USA, a dla polskiego czytelnika udostępniło ją kilka tygodni temu Wydawnictwo WEKTORY.

Książka Thorna zawiera opis bulwersujących wydarzeń z życia małżeństwa Clintonów – są tam epizody dotyczące gwałtów, jakie popełniał Bill Clinton zanim został prezydentem USA, domniemanej agenturalnej działalności Clintonów (współpraca z CIA), działalności narkotykowej czy nawet morderstw, w które mieli być zamieszani Clintonowie, a które dotyczyły osób mogących im zaszkodzić. Dodajmy, że jeden z rozdziałów recenzji zatytułowany jest “Seryjny samobójca w otoczeniu Clintonów”.

źródło: truthandaction.org / americanfreepress.net

5 KOMENTARZE

  1. Warto dodac ze film “Grey State” jest na YT. Problem jest taki iz nie jest to oryginalne dzielo Davida. Film zostal przerobiony i jest kolejna sztuczka propagandowa. Ze zrodel amerykanskich dowiedzialem sie iz jest w nim pelno podprogowych informacji, ktorych twoja swiadomosc nie moze wychwycic. Dlatego nie radze go ogladac.

    Dzielo Davida niestety przepadlo.

    4

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.