foto: Flickr.com

Tajemniczy zleceniodawcy, przedstawiający się jako reprezentanci potężnego powiązanego politycznie funduszu kapitałowego, oferują wielkim mediom kilkaset tysięcy złotych za atak na Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę.

W ciągu ostatnich tygodni emisariusze zleceniodawców odwiedzili co najmniej kilka decyzyjnych w mediach osób. Nie ukrywali, że ich celem jest zniszczenie Zbigniewa Ziobry i są gotowi zapłacić za to duże pieniądze.

„Metoda nieważna, może być kłamstwo, prowokacja, paszkwil – byle tylko było skuteczne. I szybko” — powiedział informator jednego z portali.

Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro jest jednym z najskuteczniejszych polityków obecnego rządu. Wdrożył reformę prokuratury, walczy z mafiami, próbuje też zmieniać sądy. Ekipa Ziobry walczy ze złodziejską reprywatyzacją w Warszawie, gdzie grupy przestępcze zarabiały setki milionów złotych. Ma wielu wrogów.

Zdaniem informatorów minister Zbigniew Ziobro, lojalny wobec Jarosława Kaczyńskiego, jest także postrzegany jako przeszkoda w budowie nowej formacji na scenie politycznej, która marzy się wielu ludziom, uchodzącym za przedstawicieli prawicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.