Foto: Youtube

Media głównego ścieku milczą na temat ujawnionych dziś kolejnych taśm prawdy. “Bohaterem” najnowszych nagrań jest pupilek salonu, “ksiądz” Sowa.

Redakcja TVP Info dotarła do nieznanych nagrań z warszawskiej restauracji „Sowa & Przyjaciele”. Słychać na nich byłego ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, byłego rzecznika rządu Pawła Grasia, byłego szefa Biura Ochrony Rządu generała Mariana Janickiego, biznesmena Jerzego Mazgaja i księdza Kazimierza Sowę.

Kazimierz Sowa: Będzie ok.

Głos: Jak się jutro wszystko uda, podziękuj Pawłowi.

Kazimierz Sowa: Paweł nigdy nie był w jakimś układzie.

Karpiński: Paweł to rzadko do kierownika żeby fejsować.

Głos: Słyszałeś, co powiedzieli… jak idę tam, gdzie mówili, to…

Głos: Żyjemy (śmiech).

Kazimierz Sowa: …że zostanę sam sekretarzem, jak to jest, nie odstępuj jeszcze… nie zostaniesz, nie zostaniesz… (śmiech).

Marian Janicki: Szef ochrony PGE (lub PGN) to k…a, daj Panie Boże, nie…

Kazimierz Sowa: Grad skończy ostatecznie na szefie Tauronu.

Kazimierz Sowa: I bardzo dobrze, i bardzo dobrze, a wiecie o tym, że Grad skończy ostatecznie na szefie Tauronu, pół roku, wiesz, to będzie takie rozłożone, on się teraz zakręcił na radzie… mówił do mnie spokojnie, w styczniu jeszcze się, wiesz, wymiksuję, a jak usłyszałem jeszcze, że jest rezygnacja, no pewnie, nawet mu wysłałem SMS-a, Olek, In Progress, on mi odpowiedział… tak. Do wakacji będziemy mieli gościa, który będzie, wiesz, na południu Polski, bo to nie jest tylko Małopolska, to masz Tauron, to masz gościa, który rządzi, główna spółka energetyczna na południu. Ty, a o kogo chodziło, co on mówił, że PSL-owcy nie wiedzieli, że mieli w zarządzie swojego człowieka, bo rozumiem, że on go odp…lił… ale kogo Ty, kogo, kogo…

Włodzimierz Karpiński: Nie wiem, nie znam się…

Kazimierz Sowa: Chodziło o kogoś, kogo Włodek zdymisjonował, a on nie wiedział, że… PSL… on się okazał jak go wy…li, nagle przylatuje Bury i wszyscy… nasz człowiek, zaraz, jak to wasz człowiek, on tu chodził pod tytułem… jestem nikim, czyli nikt go nie rozpoznawał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.