Foto: Wikimedia Commons
common. wikimedia
common. wikimedia

Media głównego szamba, od dawna starają sie ukazać męczeńskie wręcz losy wszelkiej maści mniejszości – na czele z tymi seksualnymi. Polska w ich narracji to jeden z ostatnich bastionów zacofania i ciemnoty co powinno dla nas Europejczyków być powodem do wstydu. Zachód dawno nam odjechał a naszym zadaniem jest systematyczne zmniejszanie dystansu. Na kilku przykładach udowodnię jednak, że prawdziwie dyskryminowana i terroryzowana jest normalna, zdrowo myśląca większość i to – co najbadziej absurdalne – przez tę teoretycznie zaszczutą i zahukaną mniejszość uciskaną od wieków przez katofaszystów.

– Guido Barilli to właściciel fabryki makaronu z Włoch. Barilla stwierdził, że w reklamach jego produktów nie pojawią się geje ponieważ woli tradycyjną rodzinę. Stwierdził m.in, że jeśli geje nie zgadzają się z taką polityką firmy to mogą jeść makaron innej firmy. Pomimo wsparcia ze strony Stowarzyszenia Włoskich Rodziców, środowisk prawicowych oraz katolickich mediów nagonka była tak wielka, że właściciel fabryki spotkał się z aktywistami LGBT a następnie zapewnił, że nie chciał nikogo urazić a homoseksualiści „mają prawo robić cokolwiek chcą szanując przy tym innych”. Również i to nie pomogło, bojkot produktów wręcz się zaostrzał. Wobec tego firma przeprosiła środowiska homoseksualne i zmieniła politykę firmy zapewniając jednocześnie, że kultura Barilli obejmuje od dawna „różnorodność i równość”.

– Peter i Hazelmary Bullowie to małżeństwo, które przez lata prowadziło mały pensjonat w Kornwalii. Jedną z zasad, którą stosowali właściciele było to, że nie wynajmowali pokojów parom bez ślubu. W 2007 roku w USA wprowadzono ustawę równościową, która doprowadziła do tego że właściciele hoteliku nie mogli dłużej się reklamować w mediach. Rok później w hotelu zjawiło się dwóch gejów, którzy chcieli wynająć pokój. Małżeństwo stwierdziło, że nie wynajmie pokoju z małżeńskim łóżem, ponieważ takie kwatery przysługują tylko małżeństwom. Para gejów pozwała właścicieli za „dyskryminację”. Państwo Bullowie zostali ukarani grzywną w wysokości 3,6 tys. funtów. Kolejne rozprawy przed sądami dodatkowo obciążały budżet starszych państwa. Niezwykle tolerancyjne tęczowe środowiska zaczęły nękać małżeństwo obraźliwymi telefonami, meilami, ktoś niszczył ich dom, na płocie powieszono martwego królika a na stronie internetowej pensjonatu hakerzy zamieścili materiały pornograficzne. Właściciele, otwarcie przyznający się do kierowania się w życiu chrześcijańskimi wartościami popadli w długi, nie byli w stanie ogrzewać domu w zimie, często głodowali. Wszystko za to, że ośmielili się mieć własne poglądy i postępować zgodnie z własnym sumieniem.

– Elain i Jonathan Huguenin to małżeństwo fotografów, prowadzących własne studiu. Ze względu na wyznawane przekonania, odmówili oni sfotografowania sesji „ślubnej” pary lesbijek. Urażone panie, tolerancyjnie skierowały sprawę do Komisji Praw Człowieka w Nowym Meksyku, a ta uznała zachowanie fotografów za „skandaliczne” i nakazał zapłacić parze 7000 dolarów kary za „dopuszczenie siędyskryminacji”. Małżeństwo złożyło apelację, ale w 2014 roku Sąd Najwyższy USA podtrzymał wcześniejszy wyrok.

– Jack Phillips to cukiernik z USA. W 2012 roku odmówił parze homoseksualistów upieczenia tortu na ich „wesele”. Geje oczywiście uznali to za dyskryminację i cukiernika pozwali do sądu. Komisja Praw Cywilnych w Kolorado stwierdziła, że Phillips nie miał prawa odmówić gejom, nawet jeśli ta czynność byłaby sprzeczna z jego sumieniem. Co więcej zarówno właściciel jak i współpracownicy zostali oddelegowani do uczestnictwa w dwuletnim antydyskryminacyjnym szkoleniu.

To tylko kilka drobnych przykładów ludzi, których życie i biznesy zostały zniszczone przez homoseksualne lobby. Zaszczuto ich tylko za to, że mieli odwagę postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami, wyznawaną wiarą i systemem wartości. Ewidentnie widać, że dziś grupa która najgłośniej krzyczy o tym że jest dyskryminowana sama terroryzuje większość co jest absolutnie niedopuszczalne. Należy takie sytuacje nagłaśniać i walczyć z poprawnością polityczną i tęczowym terrorem. Z każdym dniem naszej bezczynności terror będzie się pogłębiał. Bo nie mamy do czynienia z żadną zahukaną, dyskryminowaną mniejszością która ledwo co wychodzi z szafy. Mamy do czynienia z prawdziwą tęczową mafią. Doskonale zorganizowaną, uzbrojoną w media, instytucje i środki. Ich celem jest całkowite zniszczenie naszej kultury i tradycji a następnie powołanie w jej miejsce swojego zboczonego tworu.

na podstawie: www.hli.org.pl, www.alliancedefendingfreedom.org, fronda.pl, www.interia.pl,

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here