dieta, sport, bieganie, rower, zumba, fitness, dieta, zbędne kalorie, aktywny wypoczynek, zdrowie, sylwetka, piękna figura, narty, jazda na nartach, odchudzanie

Lata mijają, a waga stoi w miejscu? Chyba każdy z nas kiedyś mierzył się z problemem dodatkowych kilogramów, które nie chcą zniknąć. Wbrew pozorom, restrykcyjne diety nie są w stanie wpłynąć na naszą sylwetkę tak spektakularnie jak parę treningów w tygodniu. Aby nasze starania nie poszły na marne, warto dowiedzieć się, które popularne sporty pomagają spalić najwięcej kalorii. Dziś przedstawiamy pięć propozycji, które powinny zainteresować nawet najbardziej niezdecydowanych z Was! Z nimi odchudzanie będzie przyjemnością!

1. Odchudzanie? Czas na bieganie!

Najbardziej oczywistą, ale zarazem najprostszą propozycją dla chcących zrzucić zbędne kilogramy jest bieganie. Dobre buty, ciekawa trasa, słuchawki i dobra muzyka – to przepis na bezstresowe odchudzanie. Podczas godzinnej przebieżki możesz spalić nawet do 500 kalorii, ale pamiętaj o rozgrzewce przed treningiem!

2. Wsiądź na rower… stacjonarny

Wycieczki rowerowe to bardzo przyjemny sposób aktywnego spędzania wolnego czasu. Niestety nie zawsze pogoda pozwala nam na wybór sympatycznej trasy. Mieszkańcy ogromnych aglomeracji miejskich mogą mieć także problem ze znalezieniem w miarę pustych dróg lub ścieżek rowerowych, po których mogliby jeździć bez obaw o kolizję… Na szczęście istnieją rowerki stacjonarne, których możemy używać nawet w środku nocy! Godzina umiarkowanego treningu to aż do 450 spalonych kalorii! Co ważne, podczas ćwiczeń możemy, np. oglądać ulubiony serial lub czytać książkę. Takie odchudzanie to czysta przyjemność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.