Lider partii Razem Adrian Zandberg na antenie Polsat News pokusił się o komentarz do kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Bardzo nie podoba mi się to, że w ostatnich latach obchody powstania, które były trochę takim warszawskim świętem zmarłych, przerodziły się w polityczną demonstrację. To nie jest dobre. A w szczególności oburzające jest to, o czym alarmowaliśmy kilka dni temu. Tzn. to, że środowiska skrajnej prawicy chcą wykorzystać datę powstania, żeby przemaszerować przez ulice Warszawy – powiedział Zandberg.

To jeszcze nie koniec. Polityk oskarżył organizatorów i uczestników Marszu o… propagowanie zbrodniczych kultów.

To skandaliczne, bo to ludzie, jak jeden z tych organizatorów, którzy uprawiają kult hitlerowców – stwierdził.

5 KOMENTARZE

 1. Dlaczego to plemię i całe to towarzystwo może tal bezkarnie szkodzić Polsce i znieważać Polaków.Dlaczego wciąż są tak uprzywilejowani?!

  13

  1
  • Bo się usadowili na kluczowych stanowiskach jak kokoszka na jajkach i nijak ich stamtąd nie idzie wykurzyć, bo wszystko naokoło szachują.

   6

   0
  • Bo….
   Polską rządzą ŻYDZI. CZY to tak trudno ZROZUMIEĆ? To oni mordowali po wojnie żołnierzy wyklętych i to ich synowie zabraniają odkrycia ich grobów na Łączce. Do nich należy Kaczyński, a także tusk i wielu in. Kwaśnieski, Geremek, Michnik, Mazowiecki. OGŁUPIAJA prawdziwych Polaków już od co najmniej 1945r. Od tamtego czasu rządzą Polską -KREUJąc RÓŻNE PODZIAŁY na które się łapiecie młodzi Głupcy! KACZYŃSKI JEST ŻYDEM i ZDRAJCĄ!

   9

   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.