foto: flickr.com CC

Prezydent Donald Trump od pierwszych godzin urzędowania zabrał się do ciężkiej pracy. Na uwagę zasługują również jego wypowiedzi, wpisujące się w strategię, którą realizuje.

W mediach głośno zrobiło się o kilku decyzjach nowego prezydenta USA. Należało do nich odcięcie finansowania lobby aborcyjnego z pieniędzy publicznych czy wprowadzenie zakazu wjazdu na teren USA obywateli kilku islamskich państw. Lewicowe lobby nie ustaje w próbach zdyskredytowania Trumpa, nie inaczej będzie w związku z najnowszą wypowiedzią odnośnie szczepień przeciwko grypie.

Prezydent USA powiedział, że szczepienia są całkowicie nieskuteczne.

Nigdy nie przyjąłem żadnej. Tym samym nigdy nie chorowałem na grypę. Nie podoba mi się koncepcja wstrzykiwania złych rzeczy do organizmu. A właśnie to głównie się robi. A szczepionka na grypę nie była na tyle skuteczna, aby ją wprowadzić i promować – uważa Trump.

Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ostatnia szczepionka jest całkowicie nieskuteczna – dodał w rozmowie z Opie and Anthony na Sirius XM.

6 KOMENTARZE

 1. Wielkie brawa do Pana Prezydenta Trumpa za trafną opinię na temat szczepionek.
  Osoby stojące na czele naszego Rządu powinny zapoznać się z opinią Pana Prezydenta Trumpa i nie ośmieszać się wprowadzaniem szczepień obowiązkowych.

  10

  0
 2. Apeluję do Rządu naszego kraju aby posłuchali mądrych słów Pana Prezydenta Donalda Trumpa i by odstąpili od przymusowego szczepienia ludzi, bo nikt mądry nie zgodzi się na szczepienie.

  15

  1
 3. No, zobaczymy, KTO będzie miał wkrótce WIĘKSZY wpływ na ten poligon doświadczalny eugenicznej mafii farmaceutycznej.. I przejmą rolę rozkazodawczą dla “naszego” Ministra “zdrowia” – chwilowo Pana, nomen omen” Radziwiłła i reszty tej bandy morderców z Izb Lekarskich i Sanepidów…
  Osobiście sądzę, że Trump tu nic nie pomoże, bo właśnie POLSKICH Gojów przeznaczono, chyba już definitywnie, do roli królików doświadczalnych, skoro już mają być wyniszczeni ekonomicznie, moralnie i zdrowotnie, we własnej Ojczyźnie… Więc Trump klepnie i to… NIE przeciwstawi się przecież Gatesowi, którego wygoniono z Afryki, wygoniono z Indii (wymordowaszy mu “szczepionkarzy”, po śmierci 60 tysięcy hinduskich dzieci, “zaszczepionych” przez Gatesa na “polio”..)..
  A o czym trwa CISZA ! 🙂 , tak nawiasem mówiąc ? 🙂
  O kolejnej “ptasiej grypie” 🙂
  Cyba w Polin nie ma ani słowa w “polskich” mediach ? 🙂
  Słucham Czechów, u których morduje się hodowcom setki tysięcy kurczaków…
  Jak sądzę – w Polsce TEŻ ? 🙂
  Ale media mają zakazane mówić ? 😀 ..
  ZNOWU Izrael potrzebuje sprzedać do Ojropy swoje, NIE kontrolowane ŻADNYMI normami, kurczaki do karmienia Gojów ? 🙂
  Poprzednio zrobili to Polakom, przed Świętami 🙂 ..
  Teraz działają już ostrożniej, już NIE usiłując “szczepić” Gojów na żadną “świńską”, ani inną pingwinią “grypę’ ? 🙂 Poprzestając na wykończeniu (ponownie !) konkurencji w hodowli drobiu ? 🙂
  Gdzie nie spojrzy – wszędzie Żyd… Można, zaiste paranoi jakiejś dostać, nawet, gdy się śladu żadnej do tej pory nie posiadało… A na pewno – zostać “antysemitą”, pomimo, że do tej pory było się poprawnym politycznie, tolerancyjnym “kosmopolitą”..
  Czy oni robią to CELOWO ?..
  ZNOWU chcą sprowokować “holocaust” ? Żeby znowu przez następne 100 lat odcinać kupony od tego ?
  😀

  118

  3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.