tvn

TVN na swoim blogu zamieściło zdjęcie, na którym widać korespondenta w wielkiej dziurze na środku drogi w miejscowości Tomsk na południu Rosji. Stacja oczywiście dopuściła się manipulacji.

Stacja TVN zamieściła zdjęcie z Rosji na swoim blogu, z oficjalnego konta redakcyjnego na portalu społecznościowym wykop.pl. W poście zamieszczonym przez stację możemy przeczytać: “Korespondent telewizyjny z Tomska osobiście mierzy wielkość dziury drogowej w mieście. Oczywiście niezabezpieczonej i nieogrodzonej. Zdjęcie przysłał nasz moskiewski korespondent Andrzej Zaucha.”

Internauci doszukali się kolejnej manipulacji TVN, gdyż jak widać na zdjęciu w z lewej strony – znajduje się cień dwóch barierek ostrzegających o dziurze. Czy zatem stwierdzenie “Oczywiście niezabezpieczonej i nieogrodzonej” jest prawdziwe? Cała prawda całą dobę?

A może dajcie korespondenta z Polski, który osobiście mierzy wielkość dziury budżetowej, oczywiście powiększanej przez złodziei, których reprezentujecie? – pyta retorycznie jeden z internautów pod nickiem “tellet”

Dziennikarze z lokalnej stacji w Tomsku TB2 nagrali nieszczęsną dziurę w drodze, o której mowa w poście korespondenta TVN. Z innej perspektywy przedstawia się to tak, jak na zdjęciu poniżej:
Tb2

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.