Twój Ruch, niedługo zmieni nazwę na „Partię Przyjaciół Transseksualistów”. Dotychczas pierwszym i jedynym transseksualistą w polskim Sejmie była Anna Grodzka vel Krzysztof Bęgowski. Wkrótce stan liczebny transseksualistów w polityce może się zmienić. 

Janusz P.

Jak podaje portal wsumie.pl, do europarlamentu z list Twojego Ruchu kandydować będzie Ewa Hołuszko, która do roku 2000 była Markiem Hołuszko. Marek Hołuszko ma trzech synów, był działaczem „Solidarności”, internowany w latach 1982 – 1983. Czyżby kolejna osoba, której się w życiu nie udało a teraz zwietrzyła szansę i postanowiła wypłynąć na fali XXI wiecznej poprawności politycznej”nowoczesności”, „postępu” i „tolerancji”?

Po raz kolejny widać, co reprezentuje i kogo promuje Twój Ruch. Zero kompetencji, zero doświadczenia, jedyna „zaleta” to wrodzone dziwactwo i „inność”. I jak wobec takiej coraz częstszej sytuacji polska polityka ma być skuteczna?

Szanowni Państwo dobrze można zarobić również w cyrku i to właśnie tam się nadajecie. Gwarantuję, „kobieta z brodą i torebką” będzie owacyjnie przyjęta przez małych widzów. Nas jednak oszczędźcie i nie pchajcie się tam, gdzie się nie nadajecie.