fot. Kresy.pl

Tak kończy się współpraca z potomkami bandytów i relatywizowanie historii. Szowinistyczna, powiązana z Majdanem (!) Partia Swoboda, szykuje projekt ustawy uznający Polaków za okupantów tzw. Zakerzonia, czyli terenów Rzeszowa, Przemyśla i Chełma.

Prawnik Swobody Aleksiej Kuriennoj oświadczył, że prace nad projektem trwają, a po ich zakończeniu trafi on pod obrady ukraińskiego parlamentu. Gdyby Ukraińcy przyjęli dokument, mieliby podstawy, by domagać się od Polski “zwrotu” zagrabionych ziem.

Tak kończy się paktowanie z potomkami bandytów. Banderyzm należy wypalić gorącym żelazem, a nie liczyć na jego ucywilizowanie. Prawdziwie polski rząd wobec takiej informacji, natychmiast wypuściłby swoją o rozpoczęciu prac nad analogicznym dokumentem ws. Lwowa, Stanisławowa czy Tarnopola. Ale zamiast męskiej reakcji, będziemy oglądali dalsze przymilanie się “polityków” chodzących na pasku Ukrainy. Efekty tego łatwo przewidzieć.

3 KOMENTARZE

 1. Nie dajcie się Państwo wkręcić w propagandę. Fakty są prawdziwe, ale komentarz to zwykłe brednie.
  PAREZJA.IL jest syjonistyczną antypolską gadzinówką i czytając (nie wiem po co) każdy publikowany tu tekst , należy o tym nie zapominać.

  1. Ukraina nie istnieje formalnie. Czytałem, że według ONZ nie ma takiego państwa według prawa międzynarodowego.
  2. Ukraina nie istnieje faktycznie, nie ma takiego państwa. Istnieje tylko kaganat Kołomyjskiego.
  3. Nie ma ani jednego ukraińca w kręgach władzy poczynając od szczebla najwyższego do samego dołu. Jeżeli są to tacy patrioci jak nasz Wałęsa lub Kijowski.
  4.Nie istnieje gospodarka ukraińska, to tylko konglomerat pasożytniczych firm o syjonistycznym rodowodzie.
  5. Wszystkie akcje i wystąpienia “społeczne” są organizowane przez syjonistów, za pieniądze Sorosa. Dotyczy to tzw. majdanu ale również dotyczy antypolskich akcji.
  6. Ukraińcy nie mają żadnego wpływu na to co się u nich dzieje, są indoktrynowani i napuszczani na Polskę poniważ takie jest zapotrzebowanie syjonizmu i warunek niezbędny do zbudowania Wielkiej Chazarii, której regionem ma być Judeopolonia lub Nowy Kanaan jak kto woli.
  7. My mamy u siebie takich samych “banderowców” którzy wspierają syjonistyczny PIS lub wierzą w legendę Piłsudskiego.
  8. Ukraina została zrabowana i zniszczona, a wpędzonym w nędze ludziom Chazary jako wroga pokazali Polaków, aby skoczyli nam do gardeł i przypadkiem nie zrobili porządku na własnym podwórku.

  Każdy kto drukuje i bez komentarza publikuje takie brednie jaka w powyższym artykule jest syjonistycznym agentem wpływu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.