Prawy Sektor żąda, by Polacy oddali Ukrainie Przemyśl i kilkanaście innych powiatów. Takie wieści dopływają z kijowskiego Majdanu, gdzie absolutnie dominującą grupą jest banderowska swołocz. Żądania Ukraińców w rozmowie z Rzeczpospolitą przedstawił również Andrij Tarasenko.

– Sprawiedliwość nakazywałaby, aby ziemie, na których Ukraińcy żyli od tysięcy lat, wróciły do Ukrainy – domaga się rzecznik banderowskiej partii.

„Armia Majdanu”, bo tak jest nazywana partia Prawy Sektor, bagatelizuje ludobójstwo na Wołyniu, uważając przy tym Polaków za okupantów.

Biorąc pod uwagę, jak wielka fala imigrantów z Ukrainy zalewa Polskę, należy podjąć bardziej radykalne kroki w walce z potęgującą się ideologią banderowską, równie obrzydliwą, co nazizm i komunizm.

źródło: polskaniepodlegla.pl

4 KOMENTARZE

  1. trzeba Ukraińcom w takim razie przypomnieć, że Bolesław Chrobry wschodnią granice Polski wyznaczył Szczerbcem na Złotej Bramie w Kijowie i w związku z tym cała Ukraina na wschód od Złotej Bramy jest historycznym terytorium Polski, a fakt, że prócz Polaków te ziemie zasiedlali między innymi Ukraińcy świadczy tylko od naszej tolerancji, dobroduszności, chęci pojednania oraz tym czego Banderowcy nie chcą lub nie mogą zrozumieć, a mianowicie to że mogliśmy żyć setki lat nie tylko w pokoju ale także w sojuszu i byliśmy wtedy potęgą a teraz jesteśmy pionkami. Także jeśli Ukraińcy chcą historycznych ziem to niech się nie zdziwią jak im zostanie tylko skrawek od Odessy do Charkowa. Chytry dwa razy traci

  2. Jedyne na co mogą liczyć z naszej strony to wpier*Ol i odwrócenie plecami za wołyń. Niech ich Ruski skolonizuja. A dla Kopacz za pożyczkę bez pokrycia trybunał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.