Policja zatrzymała 25-letniego Ukraińca, drugiego z napastników, którzy brutalnie zaatakowali lubelskiego taksówkarza.

W piątkową noc w Lublinie doszło do napadu na taksówkarza. Policja zatrzymała wcześniej 14-latka – jednego z napastników, a także jego matkę, która była znajomą zaatakowanego mężczyzny. To ona zamówiła u niego kurs, przez co nie mógł spodziewać się on ataku. Drugi bandyta był poszukiwany. Do czasu.

Okazało się, że taksówkarza zaatakował barbarzyńca z Ukrainy, a nastolatek był jego pomocnikiem. Zatrzymany chciał poderżnąć taksówkarzowi gardło, a ten broniąc się, został poraniony w ręce i szyję. Ostatecznie cudem uniknął śmierci i zdołał uciec o własnych siłach. Napastnicy zbiegli z miejsca zdarzenia, a z samochodu ukradli tablet kierowcy. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny.

4 KOMENTARZE

  1. gówniarze wyrastają na coraz wiekszych bandziorów , tego ukrainca bym za jaja powiesił , młody 14 latek , nie dostał nigdy wpiernicz , dlatego pozwolił sobie na takie arcydzieło smarkacz

  2. „Ukrainiec poderżnął gardło polskiemu taksówkarzowi” zaczynacie tworzyć nagłówki jak w brukowych portalach, dlaczego? Powinno być dodane próbował. Nie psujcie sobie renomy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.