Jeden z liderów nazistowskiej organizacji Misanthropic Division biorącej udział w wojnie w Donbasie twierdzi, że tydzień temu był w Warszawie i jako dowód przedstawia paszport z wizą Schengen i zdjęcia z Polski. W jakim celu przyjechał do naszego kraju? Bardzo możliwe, że ukraińscy naziści próbują zorganizować polską komórkę Misanthropic Division.

01zl97n_6i9hUkucYHWRWtz8npc096yW4keKzgHv,wat
To wcale nie musi być trudne, biorąc pod uwagę liczbę ukraińskich studentów i pracowników mieszkających nad Wisłą. Żeleznow opublikował nawet grafikę przedstawiającą polskie godło na tle symboliki SS. Czy doszło do sprofanowania polskich symboli narodowych? Jakby tego było mało, Żeleznow na jednym ze zdjęć pozuje w koszulce z napisem „Auschwitz death brigade” – co oznacza „Oświęcimska brygada śmierci”.

Misanthropic Division powstała 31 października 2013 roku na Majdanie. Została założona przez trzech nazistów marzących o „białej rewolucji”. Dzisiaj ich organizacja może liczyć kilkuset członków na Ukrainie, Białorusi, w Rosji i niestety teraz także w Polsce.

11zl97t_6i9hUkucYHWRWtz8npc096yW4keKzgHv,wat

Warto przypomnieć, że Władysław K. proponował organizacji Misanthropic Divison zorganizowanie polowania na Polaka, który nagłośnił skandale związane z ukraińskimi nazistami przyjeżdżającymi do Polski.

Aktywność ukraińskiej organizacji Misanthropic Division w Polsce powinna być niepokojąca dla naszych służb specjalnych, a także dla mainstreamowych mediów, które póki co milczą o skandalu wywołanym przez Denisa Sz. i zapewne będą milczeć o możliwym rozwoju na naszym terytorium organizacji nazistowskich ze wschodu.

źródło:wykop.pl/Facebook.com